Magazín

Produktové aktuality

Podzimní Sony Alpha dny se blíží! Podívejte se, na co se můžete těšit a rezervujte si své místo

Lucie VořechováAktualizováno: 5. 9. 2022 v 11:42 • Rubrika: Produktové aktuality

Podzimní Sony Alpha dny se blíží! Podívejte se, na co se můžete těšit a rezervujte si své místo

Oblíbené Sony Alpha dny plné slev, workshopů a testování techniky jsou opět tady! Uvolněte si prostor ve svém diáři na začátek září. Těšit se můžete na známé tváře komunity Sony, které vás provedou plně nabitým programem v Praze, Ostravě a Brně. Navíc pro vás připravujeme spoustu zajímavých akčních nabídek a slev. Dorazte, poznejte své oblíbené tvůrce osobně a seznamte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy, jako vy!

Obsah

Datum a místo konání

  • 6. 9. 2022 - prodejna v Ostravě
  • 7. 9. 2022 - prodejna v Brně
  • 8. - 9. 9 2022 - prodejna v Praze

Vše o alpha dnech

Co pro vás máme nachystaného

Podzimní ročník Sony Alpha dnů se bude nést v duchu portrétů, ale ne jen těch lidských, ale i zvířecích! Můžete se těšit na workshopy zaměřené na focení s modelkou a také se psy. Jaká technika je vhodná pro tyto žánry, jak správně nastavit fotoaparát nebo jak docílit originální kompozice se dozvíte na workshopech, kterými vás provedou známí ambasadoři značky Sony, jako je Jan Tichý, Ondřej Uhlíř nebo Jakub Fišer, též známý jako Kubajsz.

Kromě nových znalostí si s sebou odnesete i speciální slevy a akční nabídky na nákup nové techniky. A pokud už máte vybraný objektiv či fotoaparát, ale stále váháte, zda si ho pořídit, můžete si ho zdarma během workshopů zapůjčit a vyzkoušet v akci! Využijte této jedinečné možnosti a dorazte na Podzimní Sony Alpha dny 2022!

Jak na focení portrétů s modelkou

Vyrazte do ulic s modelkou a Janem Tichým, který vás provede základy focení portrétů v přirozeném světle a v ruchu velkoměsta. Jaké prostředí lze využít, jak na nastavení fotoaparátu nebo jak navigovat modelku do správné pózy se dozvíte právě na jeho workshopu. Ať už jste bez zkušeností nebo pokročilí fotografové, Honza vám rád vysvětlí základy a zodpoví všechny vaše otázky týkající se techniky a samotného fotografování.

Pro účast na workshopu je nutná rezervace místa.

Zajímá vás, jak workshopy s Honzou probíhají? Přečtěte si naší reportáž!

CHCI NA WORKSHOP

Portrét v přirozeném světle | Megapixel
Autor: Jan Tichý

Aranžovaná fotografie psů

Focení psů není jednoduchý fotografický žánr. Nestačí povel: ‚‚Sedni" a očekávat, že tím vše končí a fotka je na světě. Ondřej Uhlíř o tom ví své, a tak si pro vás připravil workshop zaměřený na focení vašich miláčků. Jak fotit psy, jaká technika a místo jsou vhodné či jak si správně nastavit expozici vám zodpoví Ondřej během Sony Alpha dnů. Pokud je právě tohle workshop pro vás, nezapomeňte si rezervovat své místo

CHCI NA WORKSHOP

Portrét s baletkou

Pohyby tančící baletky jsou skvělé pro vyzkoušení rychlosti a dalších funkcí bezzrcadlovek a objektivů Sony. Jakub Fišer vám poradí s výběrem i s nastavením, abyste si domů odnesli skvělé fotky.

CHCI NA WORKSHOP

Akční nabídky

Akční nabídky | Megapixel

Sony Alpha dny vás provedou:

Jan Tichý

Lektor, fotograf a ambasador značky SONY, který se převážně věnuje fotografování svateb, ale ve své tvorbě neustále kombinuje lidi, život a architekturu. Je posedlý charakterem starých manuálních objektivů, které různě adaptuje a využívá na moderní digitální technice.

S Honzou se potkáte na workshopu Focení modelky v přirozeném světlePoradí vám, jak si najít vhodné světlo, jaké prostředí lichotí kompozici i modelce a hlavně vám ukáže, jak s modelkou komunikovat a jak správně pózovat. 

Ondřej Uhlíř

Ondra fotí hlavně psy a pořádá kurzy focení psů. K focení se dostal v roce 2008, fotil převážně psí závody a reportáže. Postupem času se mu ale zalíbilo situaci více kontrolovat a tak se přeorientoval hlavně na aranžovanou portrétní fotografii za použití přirozeného světla. Kromě psů se mu před objektiv občas připlete i nějaký ten had nebo ještěrka.

 

 

Jakub Fišer

Jakub Fišer, který na sociálních sítích vystupuje jako KUbajszcom se focení věnuje zhruba od roku 2006 a dostal se s k němu díky sjezdu na horských kolech. V něm nejen závodil, ale také ho začal fotit. Od sportu postupně zkoušel všechny možné žánry focení a v dnešní době ho nejvíce baví spojení cestování a focení. Nyní většinu své tvorby prezentuje na Instagramu. Díky této sociální síti se dostává k zajímavým zakázkám, k novým klientům a spolupracím se značkami jako je například Sony, BMW, Land Rover, Peak Design, The North Face, Zeiss a mnoho dalších. Rád vás uvidí na svých workshopech, na kterých se věnuje marketingu, focení a editaci.

 

Chci na Sony Alpha Den

 

Těšíme se na vás!

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.