Magazín

Krátce

Pokračování putovního foťáku tak trochu jinak!

Karolina NiklaschováAktualizováno: 26. 2. 2018 v 11:44 • Rubrika: Krátce

Pokračování putovního foťáku tak trochu jinak!

Jak jsme vás již informovali, populární projekt Fotografa bez talentu, Putovní foťák 2, se těší zdárnému finále a nám už dorazily první fotoaparáty nazpět. Přišla nám škoda tímto projekt úplně ukončit, a tak jsme se rozhodli chopit příležitosti a v projektu pokračovat, ačkoli tak trochu jinak.

Obsah

Putovní foťák - nová éra začíná

Jak se říká - něco starého končí, něco nového začíná. Nechtěli jsme, aby u nás putovní foťáky ležely jen tak ladem, a tak vypouštíme další opět mezi vás! Tentokrát se změnou. Byli bychom rádi, aby foťák posloužil při nějakých významných událostech ve vašem životě nebo třeba kolem vás. Může jít o zajímavý projekt ve škole, v práci, dobročinnou a benefiční akci, různé kulturní akce, zkrátka by bylo super, aby šlo o nějakou vzájemnou spolupráci lidí na něčem, co pro ně má smysl

Počínaje dneškem vypouštíme dotazník, který najdete na konci stránky a ten poběží celý týden až do neděle 4. 3. do půlnoci. Stačí odpovědět na 4 krátké otázky, abychom se dozvěděli, na co byste fotoaparát chtěli použít a v jakém termínu. Vybereme 10 lidí, které budeme kontaktovat, a společně se dohodneme na zápůjčce fotoaparátu. První zápůjčka bude možná už na počátku března (termíny, ve kterých budeme foťák půjčovat, najdete přímo v dotazníku).

Budeme moc rádi, když nám pak poskytnete pár fotek a třeba krátký rozhovor. K dispozici dostanete digitální zrcadlovku Nikon D3400 s objektivem 18-55mm f/3,5-5,6 G AF-P DX VR.

Pravidla:

Putovní foťák je potřeba vyzvednout i vrátit na naší pražské prodejně. Zápůjčka proběhne dle klasického procesu v půjčovně - předložíte 2 platné doklady totožnosti a podpisem potvrdíte svůj souhlas se Smlouvou o půjčení zboží. Při převzetí složíte v hotovosti vratnou zálohu 2 000 Kč. Samotná zápůjčka vás nebude stát nic.

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (3) | Dobrý den, do konce týdne bude rozhodnuto o vítězích, ale jejich jména zveřejňovat nebudeme. Spojíme se s nimi individuálně.

4

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 13. 3. 2018 |Reagovat

EP

Dobrý den, mohu se zeptat. Vyhlásili jste už výsledky soutěže?

3

Eva Pazderková, 8. 3. 2018 |Reagovat

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, omlouváme se, ale pokud se chcete zapojit do tohoto projektu, musíte vyplnit příslušný komentář.
https://www.megapixel.cz/pokracovani-putovniho-fotaku-tak-trochu-jinak

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 1. 3. 2018 |Reagovat

ZS

Ahoj. Jmenuji se Zdeňka a mám skvělou práci...
Fyzicky náročná,ba přímo dřina, ale dělám ji společně se stejně nadšenou partou, ruzných, rozmanitých lidí a hlavně-žijem všichni mimo hlavní proud.
Máme hřebčín,kde je toho času 51 koní,asi tak šest psu a blíže nespecifikovatelný počet koček( dvě z toho v současné době v rekonvalescenci) Abychom snad neměly málo práce,trénujeme divadlo s koňmi,pořádají se u nás ruzné akce včetně mejdanů a třeba i společných snídaní.Jsme hřebčín Kněžičky a já, mít k dispozici nabízený fotoaparát fotím s láskou a hlavně obrovskou uctou k tomu daru,který by se mi dostal do rukou.
Jen tak mezi náma- splnil by se mi sen,kdy bych mohla zachycovat neobyčejné okamžiky života kolem sebe.
S pozdravem,Zdeňka

1

Zdenka Steklá, 26. 2. 2018 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.