Magazín

Produktové aktuality

Přejděte na bezzrcadlovku OM-1, nyní s výhodným cashbackem 5 000 Kč

Lucie VořechováAktualizováno: 21. 12. 2022 v 15:50 • Rubrika: Produktové aktuality

Přejděte na bezzrcadlovku OM-1, nyní s výhodným cashbackem 5 000 Kč

S cashbacky se roztrhl pytel. A tak jsme si pro vás připravili ještě jeden, při kterém ušetříte 5 000 Kč, pokud si v období od 21. 11. 2022 do 1. 1. 2023 pořídíte model OM System OM-1 nebo výhodný set OM-1 + 12-40 mm PRO II. Tak neváhejte a pusťte se do tvorby naplno!

Obsah

Podmínky akce

Zakupte od 21. 11. 2022 do 1. 1. 2023 fotoaparát OM System OM-1 nebo vybraný set. Produkt posléze zaregistrujte nejpozději do 15. 1. 2023 na stránce My Olympus a zpětná sleva je vaše!

Nezapomeňte, že do 1. 1. 2023 můžete získat i 5 000 Kč cashback na objektivy OM System.

Zobrazit celou nabídku

Vybrané produkty

OM System OM-1

Profesionální kompakt OM System OM-1 navazuje na legendární kinofilmovou zrcadlovku z roku 1972. Je vybavený skládaným BSI CMOS snímačem, který nabízí rozlišení 20 Mpx. Díky procesoru TruePic X je bezzrcadlovka až 3x rychlejší, než starší modely. 

OM-1 | Megapixel

Výkon objektivů M. Zuiko s tělem OM-1 přináší vysoké rozlišení a novou technologii zpracování šumu. ISO s hodnotou až 25 600 je rozšiřitelné na 102 400. Výkonná 5osá stabilizace kompenzuje až 8 EV v kombinaci s kompatibilním stabilizovaným objektivem. Pomocí nové funkce Handheld Assist můžete snímat na delší čas bez použití stativu. 

Vysokorychlostní výpočet procesoru TruePic X a algoritmu AF zaručují rychlé a přesné zaostření na objekt. Funkce Al Detection zvládne rozeznat kromě tváře, obličeje a zvířat i vozy, formule, letadla, motocykly nebo vrtulník a vlaky. 

OM System | Megapixel

Při použití funkce Pro Capture dosáhnete při sekvenčním snímání rychlosti až 50 snímků za sekundu, což se hodí pro akční záběry nebo focení objektů v pohybu.

OM-1 se vyznačuje svou kompaktností a váhou, která činí pouhých 599 g

Chci OM-1

OM System M.ZUIKO ED 12-40 mm

Standardní a výkonný objektiv M.ZUIKO ED 12-40 mm (ekv. 24-80 mm) nabízí konstantní světelnost f/2,8. Jeho optika se skládá ze 14 členů v 9 skupinách. Výsledkem tak je vynikající rozlišení v celém rozsahu zoomu. Díky nízké cloně můžete bez obav tvořit i v horších světelných podmínkách. Zároveň máte usnadněnou práci s hloubkou ostrosti. Focený subjekt je krásně oddělený od svého pozadí a snímky jsou ozvláštněny sametovým efektem bokeh. 

M. Zuiko | Megapixel

Nejkratší zaostřovací vzdálenost u tohoto modelu činí 20 cm a maximální zvětšení dosahuje 0,6x na nejdelším ohnisku. Pomocí toho lze pořizovat makro snímky. K tomu využijete i funkci Focus Stacking, která je užitečná pro focení zblízka. 

Objektiv váží pouze 382 g a průměr pro pořízení ochranného filtru je 62 mm. 

Doplňte si svou výbavu o čistící sadu, ať vás ve vaší práci nezastaví ani smítko prachu. 

Chci výhodný set

Půjčovna | Megapixel

Plánujete vyměnit starou výbavu za novou?

Prodejte nám svůj starý funkční objektiv nebo fotoaparát a pořiďte si nový model s až 20% výkupním bonusem!

Pokud vás zajímá, kolik za svou techniku můžete obdržet, podívejte se do naší výkupní kalkulačky: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

OM System | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.