Magazín

Produktové aktuality

Pořiďte si monitor Asus a my vám k němu dáme grafický tablet Wacom zdarma

Tom KalousAktualizováno: 12. 7. 2019 v 16:02 • Rubrika: Produktové aktuality

Pořiďte si monitor Asus a my vám k němu dáme grafický tablet Wacom zdarma

Asus už nejsou jenom notebooky, ale také tablety, telefony, a hlavně grafické a fotografické monitory. Monitory pro profesionální práci s fotkami, videem i grafikou. Díky kalibraci přímo ve výrobě můžete s monitory začít ihned pracovat. Pořiďte si některý z nich a získejte k němu grafický tablet Wacom One S v hodnotě 1 290 Kč zdarma!

Tablet Wacom One S rozdáváme zdarma k následujícím monitorům, a to až do 12. 8. 2019!

Asus PA329Q

Monitor s úhlopříčkou o velikosti 32" a s rozlišením 4K UHD nabídne výjimečně přesné barevné podání, čímž se řadí do kategorie monitorů pro profesionální práci s grafikou. Monitor PA329Q zaujme širokým barevným gamutem pokrývajícím 100 % barevného prostoru Rec.709 a 99,5 % Adobe RGB. Zásluhou mimořádně věrných barev je proto ideální také pro profesionální editaci videa. Navíc podporuje přehrávání 4K UHD videa s frekvencí až 60 Hz z několika zdrojů současně. Pomocí technologie ASUS ProArt™ Calibration lze provádět pokročilé úpravy barev a kompenzace jednotnosti zobrazení. Díky výjimečně přesnému barevnému podání je monitor PA329 perfektním řešením pro fotografy, koloristy, grafiky, designéry a filmové editory.

Asus PA328Q

Profesionální 32" monitor s rozlišením 4K/UHD, které nabízí čtyřikrát větší hustotu pixelů, než je tomu u rozlišení Full HD. Díky tovární kalibraci se vyznačuje špičkovou přesností barev a nabízí 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a podporu barevného prostoru Rec. 709. Široké možnosti připojení prostřednictvím portů HDMI 2.0/1.4, DisplayPort 1.2 a MHL 3.0 zajišťují plynulé přehrávání obsahu v rozlišení 4K/UHD. Technologie ASUS Eye Care s funkcí redukující blikání obrazovky, která byla certifikována organizací TÜV Rheinland, zařídí svému uživateli maximální pohodlí, ke kterému přispěje i ergonomické nastavení náklonu, natočení, výšky i přetočení obrazovky o 90°. Nechybí ani možnost připevnění na stěnu.

Asus PA248Q

Věrnost barev je u tohoto monitoru na úrovni profesionálních monitorů s kalibrací na ∆E <5 a je tak ideálním produktem pro dosažení maximální přesnosti barevného podání. Nechybí zde ani věrné a přesné podání barev na optimalizovaném panelu A+ IPS (100 % sRGB, poměr stran 16 : 10, 1920×1200). PA248Q je první monitor na světě se čtyřmi USB 3.0 porty umožňujícími 10× rychlejší přenos dat. Disponuje funkcemi jako je QuickFit, technologie Splendid™ a pětisměrná navigační klávesa, zajišťující vyšší produktivitu. Nabízí také extrémně plynulý obraz díky odezvě 6 ms (šedá-šedá), která uživatelům přináší nepřerušované sledování, ať už se jedná o střih videa nebo sledování filmů či hraní hry.  Pohodlné sledování zajišťuje oceňovaný ergonomický design s možností nastavení výšky, sklonu a natočení do stran. Monitor se kalibruje již ve výrobě, takže můžete po zakoupení rovnou začít pracovat.

Asus ProArt PA27AC

Co zde najdeme? 27palcový bezrámečkový WQHD IPS displej, 100% sRGB barevný gamut, kalibrovaný již z výroby pro vynikající přesnost barev (ΔE < 2), funkce HDR umožňuje vytvářet dynamičtější a realističtější snímky. Thunderbolt™ 3 podporuje přenos dat rychlostí až 40 Gb/s a konektor USB-C s nabíjecí funkcí poskytuje externím zařízením až 45W. Kalibrační technologie ASUS ProArt™ nabízí pokročilé úpravy, a to včetně 14bitové vyhledávací tabulky pro přesnost barev a testování rovnoměrnosti s mřížkou 5x5.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.