Magazín

Produktové aktuality

Pořiďte si novinku Lumix GH6 a získejte paměťovou kartu jako dárek!

Lucie VořechováVydáno: 1. 7. 2022 v 9:42 • Rubrika: Produktové aktuality

Pořiďte si novinku Lumix GH6 a získejte paměťovou kartu jako dárek!

K nákupu Panasonic Lumix DC GH6 v období od 1. 7. do 30. 9. 2022 můžete získat paměťovou kartu Lexar Pro CFexpress Typ B 128 GB zdarma!

Obsah

Modely řady GH od společnosti Panasonic by se daly kategorizovat jako digitální fotoaparáty zaměřené na natáčení videí. Staly se věhlasné od svého modelu GH4, který na scénu přinesl jako jeden z prvních 4K videozáznam. Jeho nástupce GH5 je dodnes velice populární mezi mnoha filmaři a videomakery. Od letošního roku trh obohatil nejnovější model GH6, který svými upgrady předčil své předchůdce. 

Podmínky akce

Chci výhodnou sadu Lumix GH6

Připomínáme, že do 31. 7. 2022 běží naše Mega Léto, během kterého můžete pořídit Panasonic Lumix GH6 ještě s hodnotnými dárky navíc! 

Mega Léto | Megapixel

Panasonic Lumix DC-GH6

Pokud hledáte parťáka na focení i videa, je pro vás GH6 ideální volba. Fotoaparát se snímačem Micro 4/3 a rozlišením 25 Mpx využívají profesionálové a velice dobře poslouží i youtuberům a vloggerům, protože je zaměřený především na natáčení videa. Jaké funkce nám může nabídnout? 

Nový Lumix GH6 zvládá 4K 60p a 4K 120p video. Díky funkci Variable Frame Rate dokáže reprodukovat dynamický pohyb objektu. Interní záznam videa 5,7K 30p je k dispozici v ProRes 422 HQ. Pro vykreslení a zachování všech barevných informací poslouží profil V-Log, který je u tohoto modelu už předinstalovaný. K jeho používání nepotřebujete dokupovat žádný aktivační klíč. Při využití profilu získáte nejlepší záznam pro přípravu na postprodukci.

Lumix GH6 | Megapixel

Dále vás jistě osloví řada praktických funkcí a stylů, jako jsou Photo Style, Cinelike, Waveform Monitor, Zebra Pattern, Luminance Spot Meter, Frame Marker a mnoho dalšího. 

Díky vylepšenému obrazovému procesoru má GH6 přesnější autofokus a dokáže zaznamenat až 75 snímků za sekundu. Při použití bez stativu a gimbalu je velice účinná 5osá stabilizace. Pro všestranné záběry oceníte výklopný dotykový displej a OLED hledáček s 3 680 000 body.  

S fotoaparátem můžete vyrazit do nepříznivého počasí. Hořčíková slitina poskytuje odolnost vůči stříkající vodě, prachu a mrazu až do teploty -10 stupňů. Optimalizace odvádění tepla a mechanismus nuceného chlazení umožňuje dlouhodobé záznamy, můžete tak neomezeně natáčet videa v kvalitě 4K 60p bez obav z přehřátí. 

GH6 | Megapixel

Vysokokapacitní baterii 2200 mAh lze dobít pomocí nabíječky nebo USB kabelu, pokud je použitá nabíječka DMW-BTC15. Pro dálkové použití využijete aplikaci LUMIX Sync, která umožňuje ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu na zařízení Android či iOS. Fotoaparát lze také ovládat pomocí softwaru LUMIX Tether přes počítač. 

Pokud chcete posunout své výsledky na vyšší úroveň, zvažte pořízení stabilizátoru pro přesnější a detailnější záběry. Podívejte se na gimbaly od DJI RS 3 a RS 3 Pro, díky kterým pořídíte profesionální záznamy za každé situace. Pro svou novou techniku se také vybavte odpovídajícími pouzdry, brašnamy, batohy nebo kufry pro ochranu a bezpečí zařízení při přenosu. V naší nabídce naleznete také odpovídající kvalitní monitory, díky kterým bude postprodukce jednodušší a efektivnější. Pokud si nevíte s výběrem rady, podívejte se na náš článek 5 tipů na monitory pro střih videa, ve kterém jsme sepsali, na co se zaměřit a jaké  parametry monitory nabízí.

Chci Lumix GH6

Videorecenze

Stále váháte? Podívejte se na naši videorecenzi:

Chci výhodnou sadu Lumix GH6

Výkupní bonus

Zvažujete výměnu staré techniky za novou? Využijte možností našeho programu Restart a k prodanému fotoaparátu si užijte výkupní bonus až 20 %. Kolik za svou funkční starou techniku můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Příklady nákupu na protiúčet

Bannery

 

Panasonic svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.