Magazín

Produktové aktuality

Pořiďte si novou techniku Nikon a ušetřete až 5 200 Kč

Tom KalousAktualizováno: 2. 12. 2021 v 10:45 • Rubrika: Produktové aktuality

Pořiďte si novou techniku Nikon a ušetřete až 5 200 Kč

Máme pro vás skvělou zprávu. S Nikonem nyní ušetříte až 5 200 Kč a slevu můžete zkombinovat s výkupním bonusem při nákupu na protiúčet. Ve výsledku tedy zaplatíte mnohem méně, než jste mysleli. A jaké jsou nabídky?

Obsah

Akce trvá do pondělí 17. ledna 2022!

Prozkoumejte celou nabídku

Akční slevy jsou započítané přímo u produktů na webu.

Zobrazit celou nabídku
 

Půjčíme vám to

Chcete si techniku před koupí radši vyzkoušet? Tak se stavte a my vám půjčíme ty nejnovější bezzrcadlovky Nikon na 2 dny pouze za 500 Kč

Vyměňte vaši techniku za novou

Chcete si pořídit lepší techniku? Prodejte u nás v bazaru vaši starou a my vám přihodíme až 20 % k výkupní ceně navíc. Novou techniku teď u nás pořídíte také na splátky bez navýšení!

A co doporučujeme?

Nikon D850

  • Ušetříte 5 000 Kč

FX / Full-frame fotoaparát s rozlišením 45,7 MPx a BSI-CMOS senzorem s obrazovým procesorem EXPEED 5. Zadní straně dominuje rozměrný 3,2" dotykový výklopný LCD. Fotoaparát umí natáčet ozvučené videosekvence až do 4K UHD rozlišení (3840×2160 bodů) s frekvencí 30 fps. Mezi další pokročilé funkce patří například Multi-CAM 20K, 153 bodový AF Systém, nativní ISO 25 600 (s možností rozšíření až na ISO 102 400), sériové snímání, 4K video a mnoho dalšího.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi.

Nikon D850 | Megapixel

Nikon Z6 II

  • Ušetříte 2 600 Kč

Umí výborně fotit, ale navíc má funkce zaměřující se spíše na video. Uvnitř najdeme duální procesor Expeed 6duální slot na paměťové karty a vylepšené zaostřování s detekcí očí a zaostřování s detekcí zvířat, které poskytuje přesnější a kvalitnější zaostření i během záznamu videa. Vylepšený byl také formát videozáznamu HLG, který zachovává více detailů, zvyšuje dynamický rozsah a kontrast a zefektivňuje možnosti následné postprodukce. Oproti modelu s vyšším rozlišením, kterým je Nikon Z7 II, má tento fotoaparát o čtyři snímky rychlejší sekvenční snímání (14 sn./s

Nikkor 14-24 mm f/2,8 S

  • Ušetříte 2 500 Kč

Velmi populární mezi fotografy krajiny a architektury, ale také mezi kameramany. Zkrátka díky tomuto objektivu už vám ze snímku nic neuteče! Jak jistě znáte, focení v terénu není vždy zalité sluncem a tak je třeba také myslet na ochranu objektivu. Toho se v tomto případě není nutné tolik bát, jelikož je plně utěsněný proti prachu i vlhkosti, takže levou zadní zvládne i nějaký ten déšť. Kameramani určitě uvítají rychlé a tiché automatické přeostřování, při kterém nedochází ke změně ohniskové vzdálenosti. 

Nikon Z 50 mm f/1,2 S

  • Ušetříte 5 000 Kč

„Jen málo objektivů v sobě dokáže skloubit extrémní světelnost se špičkovým obrazovým výstupem a pohotovostí automatického ostření. Tato nová padesátka to však s přehledem dokázala a opět ukazuje možnosti systému Nikon Z. Určitě se nejedná o objektiv pro každého a díky své velikosti nebude první volbou jako objektiv na výlety či cestování. Nabídne ale naprosto unikátní výsledky při focení svateb, portrétu a fashion fotografie, ať už v ateliéru či venku..." Přečtěte si podrobnou recenzi.

Objektiv Nikon | Megapixel

Přejděte bez starostí

Nejste si jistí, jestli přejít? Přečtěte si našich 10 důvodů, proč byste si měli pořídit systém Nikon Z! 

Nikon Z | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.