Magazín

Produktové aktuality

Pořiďte si Olympus OM-D E-M5 Mark III a získejte k němu objektiv s baterií zdarma!

Lucie VořechováAktualizováno: 8. 6. 2022 v 11:54 • Rubrika: Produktové aktuality

Pořiďte si Olympus OM-D E-M5 Mark III a získejte k němu objektiv s baterií zdarma!

Nenechte si ujít akční nabídku od OM System. Pokud si v období od 2. 6. 2022 do 31. 7. 2022 zakoupíte fotoaparát Olympus OM-D E-M5 III, získáte k němu objektiv 45 mm f/1,8 a baterii v hodnotě 9 980 Kč zcela zdarma!

Obsah

Podmínky akce

Pořiďte si u nás v období od 2. 6. do 31. 7. 2022 fotoaparát E-M5 Mark III nebo libovolný kit a do 14. 8. 2022 si zažádejte na stránce Olympusu o objektiv M. Zuiko 45 mm f/1,8 a baterii BLS-50 v hodnotě 9 980 Kč zdarma. Nezapomeňte si uschovat doklad o nákupu, který je pro obdržení bonusu nutné nahrát na stránku Olympusu

Připomínáme, že si v rámci Mega Léta můžete pořídit výhodný set Olympus OM-D E-M5 Mark III s objektivem 12-40 mm PRO se slevou 5 000 Kč. Stačí uplatnit kód MLOL50.

E-M5 Mark III

E-M5 Mark III je jeden z nejkompaktnějších a nejlehčích fotoaparátů ve své třídě. Je osazený 20,4Mpx Live MOS snímačem a rychlým obrazovým procesorem TruePic VIII. Fotoaparát nabízí automatické zaostřování s fázovou detekcí s možností jednoho bodu nebo více skupin zaostřovacích bodů. Při sekvenčním snímání zachytíte až 10 snímků za sekundu s podporou kontinuálního přeostřování z jednoho snímku na druhý. Při aretovaném ostření zvládne fotit v rychlosti až 30 snímků za sekundu. Díky pětiosé stabilizaci je docíleno vysoké stabilizace obrazu. Fotoaparát je vybavený funkcí Live Composite, která dokáže skládat více záběrů se stejným expozičním časem, což uplatníte především při focení světelné show nebo dokumentování ohňostroje.

S funkcí Pro Capture vám už neunikne žádný okamžik. Zajistí totiž zaznamenání až 14 snímků před úplným stisknutím spouště. Pro záběry zblízka je model vybavený funkcí Focus Stacking, který sám složí ve fotoaparátu více snímků s odlišným zaostřením do jednoho. Fotoaparát je možné nabíjet pomocí USB kabelu přes nabíječku nebo z powerbanky, což se hodí při cestování. Pokud se zaměřujete na akčnější focení, jako jsou reportáže, svatby, sport, wildlife nebo rychlá auta, kdy je zachycení každého okamžiku klíčové, je pro vás tento fotoaparát ten pravý. 

Makro | Megapixel
Autor: Martin Petrák

Chci E-M5 Mark III

Zvažujete výměnu starého fotoaparátu za nový? Využijte možnosti prodat a nakoupit techniku na jednom místě. U nás navíc získáte výkupní bonus, který můžete ihned uplatnit při nákupu nového modelu. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.