Magazín

Produktové aktuality

Pořiďte si Panasonic Lumix DC-S5 nebo GH6 a ušetřete až 20 546 Kč

Lucie VořechováAktualizováno: 3. 1. 2023 v 11:06 • Rubrika: Produktové aktuality

Pořiďte si Panasonic Lumix DC-S5 nebo GH6 a ušetřete až 20 546 Kč

Máme pro vás jedinečnou příležitost pořídit si výkonnou profesionální bezzrcadlovku Panasonic Lumix S5 nebo GH6 za výhodnou cenu! Akce platí pouze od 2. 1. do 9. 1. 2023, tak neváhejte.

Obsah

Podmínky akce

Panasonic Lumix DC-S5

Bezzrcadlovka Lumix S5 je vybavena 24Mpx snímačem CMOS. Nabízí dynamický rozsah až +14 EV a citlivost ISO až 51 200, která zajišťuje čisté výstupy bez šumu v horších světelných podmínkách. Profesionálové v oblasti videa a fotografie ocení jeho rychlost, spolehlivost a výkon.

Fotoaparát Panasonic | Megapixel

Systém AF zvládá rozpoznat obličej, oči a tělo lidí i zvířat na 225 ostřících zónách a 5osá stabilizace zajišťuje stabilní záběry i při snímání z ruky. Sériové snímání zvládne až 60 snímků za sekundu, díky čemuž vám neuteče žádný důležitý okamžik.

Při videotvorbě uplatníte předinstalovaný V-Log, přímý náhled View Assist, HDR video, Quick Motion a Slow Motion. Oslovit by vás mohlo také živé streamování přes Lumix Tether nebo pestrá paleta fotografických filtrů. 

Pokud často dokumentujete velké události, jako je například svatba, oceníte duální slot pro SD karty UHS-II. V případě, že byste potřebovali nepřetržitě natáčet, máte možnost nabíjet fotoaparát i za provozu, a to přes USB-C kabel.

K dispozici je také výklopný a otočný 3" displej, který vám umožní snímat scénu z různé perspektivy. Můžete si tak pohrát s kompozicí a tvořit originální záběry. 

chci lumix S5

Natáčení videa | Megapixel

Panasonic Lumix S 20-60 mm f/3,5-5,6Objektiv Panasonic | Megapixel

Pořiďte si model S5 společně s objektivem Panasonic Lumix S 20-60 mm f/3,5-5,6 ve výhodném setu. Ušetříte a získáte skvělého pomocníka pro fotografické žánry, jako je focení krajiny, architektury, makro či reportáž. Objektiv je také vhodný pro tvorbu videa díky mechanismu, který potlačuje změnu ohniskové vzdálenosti při zaostření. 

Optická soustava modelu sestává z 11 členů v 9 skupinách, které zahrnují dvě asférické a tři ED čočky. Díky tomu je potlačena chromatická aberace, zvětšení i astigmatismus.

Devítilamelová clona zajišťuje příjemný efekt bokeh a clona f/3,5-5,6 umožňuje tvořit i v horších světelných podmínkách. 

chci lumix S5

Panasonic Lumix GH6

Mějte obraz pod kontrolou s Panasonic Lumix GH6, který nabízí Micro 4/3 snímač Live MOS s rozlišením 25 Mpx a může se pochlubit jednak vysokým rozlišením, tak svou rychlostí čtení signálu a širokým dynamickým rozsahem.

Kompakt s výměnným objektivem disponuje procesorem Venus Engine, který nabízí pokročilé technologie zpracování obrazu, přirozenou texturu šumu a bohatou reprodukci barev. 

Fotoaparát značky Panasonic | Megapixel

Sériové snímání zvládne rychlost až 75 snímků za sekundu a 5osá stabilizace zajišťuje ostré záběry i bez použití gimbalu nebo stativu

Výklopný dotykový displej umožňuje sledovat snímanou scénu, přehrát si záznam a zkontrolovat jej před importováním do počítače. 

Pro tvůrce delších záznamů je velkou výhodou mechanismus chlazení, který umožňuje natáčet videa v kvalitě 4K 60p bez strachu z přehřátí. Cestovatelé zase ocení vysokokapacitní baterii o velikosti 2 200 mAh, která vydrží i časově náročnější práci, a kdyby přeci jen došlo k vybití, můžete fotoaparát dobít pomocí nabíječky nebo USB kabelu. 

chci lumix GH6

Zajímá vás více? Podívejte se na naši odbornou recenzi!

Vyměňte starý funkční fotoaparát nebo objektiv za nový s výkupním bonusem až 20 %

Přineste nám svůj starý fotoaparát či objektiv a zakupte si u nás nový. K výkupu vám kromě výkupní částky přihodíme i bonus až 20 % na nákup nové techniky

Zkuste si spočítat, kolik můžete obdržet za svou stávající techniku v naší výkupní kalkulačce:

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.