Magazín

Produktové aktuality

Pořiďte si skvělý Olympus E-M5 III se slevou 5 000 Kč

Tom KalousVydáno: 7. 4. 2022 v 7:07 • Rubrika: Produktové aktuality

Pořiďte si skvělý Olympus E-M5 III se slevou 5 000 Kč

Chcete cestovat na lehko a mít u toho stylový fotoaparát s nadčasovým retro designem? Toužíte po krásných fotkách a videích, které vám budou připomínat každý prožitý okamžik? Využijte naši akci a pořiďte si skvělý Olympus E-M5 III se slevou 5 000 Kč.

Obsah

Jak získat slevu?

Vložte Olympus E-M5 III nebo jakoukoliv zvýhodněnou sadu s objektivem do nákupního košíku a zaškrtněte pole "Mám slevový kód". Vyplňte OLYMPUSM5 a sleva je vaše.

Chcete ušetřit ještě víc? Vyměňte vaši současnou techniku za nový Olympus E-M5 III u nás v bazaru a my vám při nákupu právě nové E-M5 III dáme navíc až 15% bonus k výkupní částce!

Chci Olympus E-M5 III

Proč Olympus E-M5 III?

Jedná se o stylový kompakt s možností výměny objektivů, který nabízíme ve dvou barevných variantách - stříbrná a černá. Voliče nastavení jsou vyvedené mimo fotoaparát, takže se dobře ovládá i nastavuje a navíc fotoaparátu dodávají nadčasový retro vzhled. Modelová řada OM-D vyčnívá nad konkurencí především malými rozměry a lehkou váhou. Přes jeho nenápadnost je nutné ocenit také vysokou odolnost proti prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a dokonce proti stříkající vodě

Systém rychlého automatického ostření se 121 ostřícími body vám pomůže při zachycení těch nejzajímavějších momentek. Olympus E-M5 III má také propracovanou fázovou detekci a dokáže ostřit na obličej i lidské oči. S ostrými záběry vám pomůže stabilizovaný senzor s vysokou účinností 6,5 EV. Takže budete moci fotit na delší časy a při natáčení se nebudete muset bát ani lehké chůze. Ve video módu dosáhnete záznamu ve 4K/25 fps nebo FullHD  100 fps (můžete záběry až 4x zpomalit). Ve spojení s účinnou stabilizací, již zmiňovanou fázovou detekcí, sledováním obličeje, výklopným displejem a vstupem pro mikrofon (jack i micro USB) je tento fotoaparát i skvělou video kamerou.

Chci Olympus E-M5 III

Fotoaparát Olympus | Megapixel

Speciální funkce

  • Live Composite (malování světlem)
  • Pro Capture (zachycení momentek - až 14 snímků)
  • Tripod High-Res Shot (záznam ve vysokém rozlišení 50 Mpx)
  • Focus Bracketing a Focus Stacking (skládání snímků s posunem DOF)
  • Flicker Scan (snímání bez blikání zářivek)
  • Scénické režimy
  • Umělecké filtry
  • USB dobíjení

Chci Olympus E-M5 III

Staňte se součástí Komunity Olympus

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.