Portfolio review - diskuse nad fotografiemi

Portfolio review - diskuse nad fotografiemi Workshopy

Na tomto setkání jde především o diskusi se zkušenou fotografkou Martinou Houdek než o klasický workshop. Polemika, doporučení, kritika a povídání zazní nad vašimi fotografiemi. Fotografie přinášejte v papírové podobě, případně si je u nás nechte v předstihu vytisknout. Mohou být ale i na libovolném elektronickém médiu.

Přehled kurzů

Nejedná se o standardní praktický workshop jako jste byli zvyklí doposavad, ale o novou komunitní platformu sloužící hlavně k setkávání fotografů. Určitě máte zajímavé snímky se kterými byste se rádi pochlubili, není nic snazšího než je přinést na naše setkání. Nejlépe série, nebo ucelené soubory fotografií. Ideálně budou tato setkání fungovat tak, že každý z účastníků představí svou práci a poté se nad obrazy volně diskutuje. Vzniká tak mnohem zajímavější prostor než ten internetový, zde máte možnost získat přímou zpětnou vazbu a díky moderované diskusi i smysluplně upravit či si potvrdit své výtvarné postupy.
Rozhodně stojí za to přijít, pokud se sejde dostatečné množství zajímavých autorů, není vyloučeno uspořádání výstavy, případně další zajímavé aktivity, všechny budou na akci nastíněny.
3990$a218a52839839d5c6674280d793f216104764a98[1]

Foto: Martina Houdek

Přednášející pro Prahu, Martina Houdek

Během základní školy se rozhodla, že se bude věnovat hlavně grafickému designu, který taky vystudovala na SPŠ Keramické v Karlových Varech. Pro svůj rozvoj grafického designu pokračovala ve studiu Zpracování tiskovin na Vyšší odborné škole grafické v Hellichově ulici v Praze, odkud po roce studia přestoupila na obor Fotografie a média v ateliéru MgA. Lucie Mlynářové a Mgr. Libuše Jarcovjákové. Následovalo bakalářské studium na Institutu tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě. V současné době je studentkou Fakulty umění a designu v Ústí nad Labem, ateliéru Aplikované a reklamní fotografie u prof. Mgr. Miroslava Vojtěchovského.

Několik let byla fotoeditorkou deníku MF DNES a poté pracovala ve Fotobance ČTK, pro kterou je nyní externí fotografkou. Věnuje se mnoha druhům fotografie, grafickému designu a tvorbě videí. Díky jejímu zájmu o swingovou kulturu se stala dvorní fotografkou Ondřeje Havelky, mnoha swingových kapel v ČR a taneční školy Swing Maniacs ve Španělsku. V roce 2014 vydala vlastním nákladem autorskou fotografickou knihu Swing! a o dva roky později získala se swingovým tématem v soutěži Czech Press Photo nominaci s videoreportáží a 1. cenu za kategorii Lifestyle – série. V současné době organizuje výstavy pro Cafe Prostoru_ v NTK a živí se především portrétní, reportážní, lifestyle (produktovou a fashion) fotografií. 

Tvorbu Martiny Houdek můžete také shlédnout v Galerii Megapixelu.

 Máte zájem o pronájem ateliéru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám!

3995$f11c5891876ff2bcc952eee9dc396a70de5de89b[1]

Foto: Martina Houdek

Kam pokračovat?

Nesedí vám nabídka kurzů?

Přihlaste se na individuální kurz na míru

  • Vhodné pro začátečníky i pokročilé
  • Místo i termín dle vás
  • Libovolný obsah

Chci poukaz na zvýhodněný 3 hodinový individuální kurz

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr od 249 Kč
  • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím