Portfolio review - diskuse nad fotografiemi

Portfolio review - diskuse nad fotografiemi

Na tomto setkání jde především o diskusi se zkušenými fotografem Kryštofem Korčem v Brně a Deanou Kolenčíkovou v Praze, než o klasický workshop. Polemika, doporučení, kritika a povídání zazní nad vašimi fotografiemi. Fotografie přinášejte v papírové podobě, případně si je u nás nechte v předstihu vytisknout. Mohou být ale i na libovolném elektronickém médiu.

Cena workshopu: zdarma

Přehled termínů

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.

Nejedná se o standardní praktický workshop jako jste byli zvyklí doposavad, ale o novou komunitní platformu sloužící hlavně k setkávání fotografů. Určitě máte zajímavé snímky se kterými byste se rádi pochlubili, není nic snazšího než je přinést na naše setkání. Nejlépe série, nebo ucelené soubory fotografií. Ideálně budou tato setkání fungovat tak, že každý z účastníků představí svou práci a poté se nad obrazy volně diskutuje. Vzniká tak mnohem zajímavější prostor než ten internetový, zde máte možnost získat přímou zpětnou vazbu a díky moderované diskusi i smysluplně upravit či si potvrdit své výtvarné postupy.
Rozhodně stojí za to přijít, pokud se sejde dostatečné množství zajímavých autorů, není vyloučeno uspořádání výstavy, případně další zajímavé aktivity, všechny budou na akci nastíněny.

Přednášející pro Prahu

Deana Kolenčíková vystudovala fotografii na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Během studia absolvovala v roce 2012 stáž na Nottingham Trent University ve Velké Británii a v roce 2014 stáž na Akademii výtvarných umění ve Vídni v ateliéru Art & Photography pod vedením Martina Guttmanna.

Zúčastnila se několika skupinových výstav na Slovensku a v zahraničí (významnou byla účast na výstavě Taylor Wessing v National Portrait Gallery v Londýně) a absolvovala různé mezinárodní workshopy. V roce 2015 získala stipendium na prestižní Summer Academy v Salzburgu. V letech 2013, 2014 a 2015 byla finalistkou VÚB Foto Roka na Slovensku a v roce 2013 získala třetí místo. V roce 2015 získala Grant města Bratislavy na Slovak Press Photo. Ve stejném roce byla nominována mezi finalisty mezinárodní ESSL Art Award.

Věnuje se vizuálnímu umění i dokumentární fotografii s přesahy. Vlastním nákladem vydala dvě fotografické knihy - 'Is this it?' a 'Pozdrav z Bratislavy'.

Přednášející pro Ostravu

Michaela Bobková je studentka posledního ročníku magisterského studia Tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě. Prošla fotografickou stáží v Mladé Frontě Dnes. Dlouhodobě spolupracuje s Národním divadlem moravskoslezským, ve kterém fotografuje operu a balet. Ve volné tvorbě se věnuje převážně subjektivnímu dokumentu.

Máte zájem o pronájem ateliéru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám!

Proč přijít na workshop

  • Workshopy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora.
  • Díky praktickým ukázkám si odnesete spoustu cenných informací.
  • Registrace je snadná a rychlá.
  • Snadno si vyberete termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.
  • Workshopy vedou zkušení lektoři Megapixelu
  • Všichni naši lektoři aktivně fotografují a zároveň umí učit.
  • Získáte kompletní službu. Prodáme vám fotoaparát a naučíme vás s ním zacházet.
  • Nebudeme vám nutit žádné konkrétní zboží. Máme zkušenosti s fototechnikou všech značek.

Kam pokračovat?

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím