Fotografické kurzy
Portrét a práce se sytémovými blesky Canon

Portrét a práce se sytémovými blesky Canon

Vyzkoušejte si a naučte se jak se fotí portrét se systémovými blesky Canon Speedlite. Se zkušenými lektory vyzkoušíte a objevíte všechna zákoutí originálních blesků, jejich nastavení a využití při fotografování portrétu.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Cílem bude představit komplexnost EOS portfolia od cenově dostupné techniky, až po profi vybavení a dále také mobilitu a funkčnost systému Speedlite.

Workshop je rozdělen do dvou částí:

Teoretická přednáška

S přednášejícím Janem Berghauerem se podrobněji zaměříme na konkrétní modely z aktuální nabídky. Vysvětlíme specifika denního světla a expozičního trojúhelníku včetně užití blesku. Seznámíme Vás s typy měření expozice a dáme rady, jak na ně. Porovnáme korekce expozice přirozeného světla oproti korekci blesku. Rozebereme pojmy: TTL, FEL, HighSync, druhá lamela, Multi, svícení odrazem, Master/Slave, GN atd. Dále se zaměříme na precizní práci s vyvážením bílé a možnosti použití blesku mimo tělo fotoaparátu.

Workshop

Stanoviště I - Portrét


Ukážeme si, jak co nejlépe vystihnout a zdůraznit osobnost portrétovaného. Pro jaký typ portrétu se hodí jaký postup, jak navodit odpovídající atmosféru a který objektiv použít. Na naši modelce si během kurzu krok za krokem ukážeme práci v umělém i přirozeném světle. Vyzkoušíte si špičkovou profesionální, ale i cenově dostupnou techniku.

Stanoviště II - Speedlite


vyzkoušíte si možnosti kreativního využití externího blesku v oblasti portrétu a mobilního studia:
Jak synchronizovat a správně nastavit blesk mimo tělo fotoaparátu a jak dosáhnout správného nasvícení bude předvedeno na modelce vč. stylingu, a na přivezeném zátiší.

Stranou nezůstanou ani rady ohledně modelace a charakteru světla při použití např. softboxu nebo komínku či barevných filtrů.

Na workshop si prosím přineste vlastní techniku včetně blesku a příslušenství, abyste si vše v praxi vyzkoušeli. Vlastní techniku budete moci kombinovat s vystavenými objektivy a naopak, např. vlastní objektiv se zapůjčeným fotoaparátem. 

Kam pokračovat?

Nesedí vám nabídka kurzů?

Přihlaste se na individuální kurz na míru

  • Vhodné pro začátečníky i pokročilé
  • Místo i termín dle vás
  • Libovolný obsah

Chci poukaz na zvýhodněný 3 hodinový individuální kurz

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím