Workshop

Portrétní workshop se Sony Alpha

Naučte se pod vedením lektorů Sony fotit dokonalé portéty a vyzkoušejte si u toho moderní fotoaparáty a objektivy Sony. Pózovat budou trpělivé a krásné modelky, k otestování bude kompletní portfolio řad Alpha A7 a A9 i portrétními objektivy na bajonet E.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


O lektorech:

 

Jan Tichý

Honza se zaměřuje především na fotografování svateb, portrétů, architektury a města. Jeho specializací jsou pak postupy, při kterých využívá staré manuální objektivy určené pro kinofilmové přístroje. Díky této technice začal spolupracovat se společností Sony, pod jejíchž hlavičkou uskutečnil celou řadu workshopů a stal se oficiálním ambasadorem této značky.

David Kašpárek

Fotograf a filmař David Kašpárek má rozdělenou svou práci přesně na půl. Jednou částí se věnuje video tvorbě a druhou půlku zas věnuje fotografování. Stylizuje se hodně na opuštěná místa a urbanistické nomádství. K své práci si vybral Sony zdůvody variability mezi filmováním a fotografováním.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.