Magazín

Produktové aktuality

Poznejte nový Instax Mini EVO s vyšší kvalitou tisku a spoustou nových funkcí

Tom KalousAktualizováno: 20. 1. 2022 v 15:06 • Rubrika: Produktové aktuality

Poznejte nový Instax Mini EVO s vyšší kvalitou tisku a spoustou nových funkcí

Společnost Fujifilm přichází s novým designovým fotoaparátem s okamžitým tiskem fotek, ať už vyfocených právě novinkou Instax Mini EVO, nebo z vašeho mobilního telefonu.

Obsah

Novinka Instax mini EVO je podobná dříve představenému Instax Mini Liplay. Mini EVO ale svým designem a barvou více připomíná klasický analogový foťák a navíc má nové funkce, které si v následujících řádcích představíme.

Chci Instax Mini EVO

Instax Mini Evo | Megapixel

Novinkou je páčka, která spouští tisk fotografií. Připomíná mi klasickou páčku, pomocí které se u analogových foťáků natahoval film. Na novince Mini EVO jsou také další dva voliče. První z nich se nachází na objektivu a volíte si s jeho pomocí jeden z deseti různých filtrů objektivu. Druhý volič je vedle displeje a umožní vám vybrat si jeden z deseti filmových efektů. Kombinací těchto dvou funkcí získáte až 100 různých efektů, kterými zkrášlíte vaše fotografie.

Novinka značky Fujifilm | Megapixel

Vylepšení se dostalo i samotnému tisku. Instax Mini EVO se chlubí vyšší kvalitou tisku fotek a i zde nabízí dva režimy. Instax Rich zvýrazní teplé tóny, barvy jsou tak sytější a výraznější. Naopak režim Instax Natural klade důraz na zachování přirozených tónů snímku. Všechny režimi jsou pak okamžitě ke kontrole na zadním 3" displeji.

Instax Mini Evo | Megapixel

Tisk fotografií i z mobilu

A jak už jsme u fotoaparátů Instax zvyklí, také k této novince se připojíte mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth. Fotky tak můžete ukládat do vašich mobilních zařízení a nebo naopak tisknout ty, které již máte v mobilu uložené. Váš telefon můžete navíc použít také jako dálkovou spoušť, což se hodí nejen při skupinových fotkách.

Zaujal vás tento retro foťák Instax Mini EVO? Pořiďte si ho již nyní za 4 990 Kč!

Chci Instax Mini EVO

Fotoaparát Instax | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.