Magazín

Produktové aktuality

Poznejte nový světelný objektiv Sigma 50 mm f/1,4 DG DN Art s rychlým autofokusem

Iva ŘeřichováVydáno: 7. 2. 2023 v 15:09 • Rubrika: Produktové aktuality

Poznejte nový světelný objektiv Sigma 50 mm f/1,4 DG DN Art s rychlým autofokusem

Sigma dnes uvedla nový objektiv řady Art, který je určený pro full-frame bezzrcadlovky s bajonetem L-Mount nebo E-Mount. Model Sigma 50 mm f/1,4 DG DN Art přináší vysoký umělecký dojem a nabízí rychlý autofokus, který zaručí ostré snímky.

Obsah

Sigma 50 mm f/1,4 DG DN

Nový objektiv Sigma 50 mm f/1,4, který byl vytvořený speciálně pro full-frame bezzrcadlovky, ocení především ti, kdo vlastní fotoaparát s bajonetem E-mount nebo L-mount. Oblíbené univerzální ohnisko 50 mm využijí tvůrci při různých fotografických žánrech, jako je například focení portrétů, street foto, reportáže nebo produktová fotografie

chci Sigmu 50 mm pro E-Mount

Objektiv Sigma 50 mm | Megapixel

Sigma 50 mm je prvním modelem z řady Art, který disponuje lineárním motorem HLA. Ten zaručuje plynulý a rychlý autofokus, který při své práci ocení jak fotografové, tak videomakeři. Navíc je díky použití jednoduché oboustranné asférické čočky zajištěné tiché a rychlé ostření i při maximální cloně. Výsledkem jsou tak kvalitní záběry v různých situacích, dokonce i ve tmě nebo při focení hýbajících se objektů. 

Optický design objektivu se skládá ze 14 elementů v 11 skupinách, díky kterým čočka efektivně potlačuje například astigmatismus nebo zakřivení. 

chci Sigmu 50 mm pro L-Mount

Světelnost f/1,4, která se stává typickou pro řadu Art, umožňuje fotit i v horších světelných podmínkách. Kruhová 11lamelová clona snímkům přináší příjemný efekt bokeh a odděluje focený subjekt od svého pozadí.

Sigma 50 mm f/1,4 měří na délku 109,5 mm a její váha činí 670 g. Pro dosažení speciálních efektů lze model doplnit filtrem o průměru 72 mm nebo sluneční clonou LH782-02. Jeho konstrukce je odolná vůči prachu a stříkající vodě, díky čemuž objektiv vydrží focení i v nepříznivých podmínkách. Nemusíte se tak obávat s ním vyrazit do ulic nebo mimo město.

Objektiv Sigma | Megapixel

chci sluneční clonu

Vyměňte starý objektiv za nový

Plánujete pořízení nového objektivu? Přineste nám svůj starý a my vám přihodíme kromě výkupní ceny i výkupní bonus až 20 %

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita portrét | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.