Magazín

Produktové aktuality

Poznejte nový ultra teleobjektiv Tamron 50-400mm f/4,5-6,3 pro Sony FE

Lucie VořechováVydáno: 27. 7. 2022 v 17:08 • Rubrika: Produktové aktuality

Poznejte nový ultra teleobjektiv Tamron 50-400mm f/4,5-6,3 pro Sony FE

Hledáte všestranný objektiv, který zvládne co nejvíce fotografických žánrů? Tamron si pro majitele full-frame bezzrcadlovek Sony připravil nový ultra teleobjektiv, který pro jeho rozsah ohniska 50-400 mm využijete od focení makra po krajiny, wildlife a sportovní utkání. Poznejte Tamron 50-400 mm f/4,5-6,3 Di III VC VXD pro Sony FE a všechny jeho vlastnosti!

Obsah

Japonské objektivy Tamron jsou mezi fotografy velice oblíbené pro svou kvalitu a parametry. V portfóliu objektivů si ten svůj najdou majitelé fotoaparátů značky Sony, Fujifilm, Canon a Nikon, ať už vlastní formát APS-C nebo Full-frame.

Tamron 50-400 mm f/4,5-6,3 Di III VC VXD pro Sony FE

Nový zoom objektiv Tamron 50-400 mm je určený pro bezzrcadlovky Sony s bajonetem FE. Je opatřený speciálními optickými členy XLD a LD, které pomáhají zamezit barevným vadám a zabránit chromatické aberaci. Výkonný ultra teleobjektiv zvládne osminásobný poměr zoomu. Nabízí rozsah ohniska 50 mm až 400 mm, které pokryje většinu fotografických žánrů.

Objektiv Tamron | Megapixel

I přes svou schopnost přiblížení neztrácí po celém rozsahu kvalitu obrazu. Stabilizace je zajištěná patentovaným mechanismem VC, který pomáhá udržet ostrý výstup i při focení z ruky nebo při zhoršených světelných podmínkách. Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 25 cm a možnosti maximálního přiblížení můžete s tímto objektivem nahlédnout do světa hmyzu a užít si detailní fotografie. 

Konstrukce objektivu je přizpůsobená náročnějším podmínkám, můžete s ním tedy vyrazit na cesty a užít si jeho možnosti naplno. Navíc poskytuje přístup k nástroji Tamron Lens Utility, což je nový software, pomocí kterého lze přes počítač přizpůsobovat funkce a aktualizovat firmware.

Chci Tamron 50-400 mm f/4,5-6,3

Přineste nám váš starý objektiv a získejte výkupní bonus na nový!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.