Fotografický kurz

Poznejte vlogování s Kubajszem a Sony ZV-1

Vlogování, populární forma prezentace na sociálních sítích jako je třeba Youtube. O tento druh natáčení videí je stále větší zájem a proto se na něj zaměřili i v Sony a vytvořili zcela nový model ZV-1. Tato kamerka (malý foťák chcete-li) je uzpůsobená právě pro tento žánr a my jsme pro Vás připravili společně s Jakubem Fišerem (@kubajszcom) workshop právě na toto téma.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termínyfoto: Jakub Fišer

Obsah workshopu:

Kubajsz se s Vámi mrkne na specifikace ZV-1, poté si jej budete moci sami vyzkoušet ( pro každého účastníka kurzu bude k dispozici  zapůjčení Sony ZV-1 po celou dobu akce! ) a v terénu si řeknete různé tipy a triky jak na vlogování. Po vyzkoušení bude ještě prostor pro dotazy na vlogování, střih atd.

Co s sebou: 

Nezapomeňte si s sebou vzít vlastní SD kartu !!!

Bonus:

Všichni účastníci dostanou slevový poukaz na 2000 Kč na Sony ZV-1!


foto: Jakub Fišer

 

O lektorovi:

 Jakub Fišer, který na sociálních sítích vystupuje jako KUbajszcom se focení věnuje zhruba od roku 2006 a dostal se s k němu díky sjezdu na horských kolech. V něm nejen závodil, ale také ho začal fotit. Od sportu  postupně zkoušel všechny možné žánry focení a v dnešní době ho nejvíce baví spojení cestování a focení. Nyní většinu své tvorby prezentuje na Instagramu. Díky této sociální síti se dostává k zajímavým zakázkám, k novým klientům a spolupracím se značkami jako je například Sony, BMW, Land Rover, Peak Design, The North Face, Zeiss a mnoho dalších. Rád Vás uvidí na svých workshopech, na kterých se věnuje marketingu, focení a editaci.


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.