Magazín

Produktové aktuality

Pracujte a učte se v pohodlí a s kvalitní výbavou

Tom KalousAktualizováno: 1. 4. 2021 v 10:26 • Rubrika: Produktové aktuality

Pracujte a učte se v pohodlí a s kvalitní výbavou

Už je tu s námi rok. Nenápadný škůdce, který většinu z nás uvěznil doma. Jsme ale přizpůsobivý tvorové a tak své domovy adaptujeme našim potřebám. Chybí vám doma ještě nějaké vybavení, které by vám usnadnilo práci či zlepšilo komfort nebo vás odreagovalo pomocí zábavy? Pomůžeme vám vybrat to nejlepší pro vaši domácí kancelář nebo domácí třídu vašeho školáka.

Obsah

Na co se dnes podíváme?

  1. MacBooky

  2. Monitory

  3. Tablety Apple iPad

  4. Tablety Wacom

  5. Tiskárny/skenery

  6. Příslušenství

MacBooky

Základní stavební kámen vaší kanceláře. Nástroj, díky kterému budete moci dělat všechny pracovní úkony online a taky se spojíte s kolegy na videokonference.

Na výběr je v podstatě ze 3 variant. MacBook Air, který je pro nenáročné uživatele a slouží především pro takovou tu klasickou kancelářskou práci a třeba i základní úpravy fotek nebo jednoduchý střih videa. Pak máme v nabídce pracanty - MacBook Pro. Ten je dostupný ve 2 variantách: MacBook Pro 16" z roku 2019 a nejnovější MacBook Pro 13" z roku 2020 s nejnovějším procesorem M1. S MacBooky Pro samozřejmě také uděláte klasickou kancelářskou práci, ale jsou určeny především pro náročnější úkony jako je střih 4K videa či colorgrading nebo skládání fotek ve photoshopu

 

Apple MacBook Pro 13" (2020)


Nejnovější MacBook z dílny Apple s nabušeným procesorem M1, který si hravě poradí s náročnou prací i střihem 4K videí, přičemž nezpomalí ani o trochu.

Přečtěte si recenzi


 


Monitory

Díky monitoru nemusíte celé dny koukat směrem dolů do notebooku, Externí monitor si umístíte do výšky svých očí, díky tomu budete sedět hezky vzpřímeně a nebude se vám ničit krční páteř. Velká většina monitorů z naší nabídky má funkci blokování škodlivého modrého světla, reprodukují věrné podání barev a nabízíme je v různých velikostech. 

BenQ PD2500Q
 

Základní 25" monitor pro domácí kancelář a foto/video nadšence. Jedná se o IPS panel s 8-bitovou barevnou hloubkou a 2K rozlišením. Na displeji je speciální antireflexní vrstva zabraňující nežádoucím odleskům světla. Technologii Low Blue Light odfiltruje škodlivé modré světlo, což účinně sníží únavu a podráždění očí.
 

Více informací

BenQ SW270C
 

27" monitor pro profesionální fotografy, kteří si dávají záležet na svém barevném výstupu. Displej s rozlišením 2K a IPS panelem s 10-bitovou barevnou hloubkou umožní přesnou reprodukci barev. Pokud tedy tisknete fotografie, určitě tento monitor oceníte.
 

Podrobné informace

Tablety Apple iPad

Tablety Apple iPad můžete také využít pro práci. S aktuálním operačním systémem iPadOS + kombinací klávesnice s myší vám poslouží při práci na cestách, kdy potřebujete rychle něco udělat a nemáte u sebe notebook. V domácnosti ho můžete také využít jako druhý monitor ke svému Apple počítači. Především doporučuji tablet využít pro zábavu nebo pro vzdělávání dětí. Pro děti existuje spousty zajímavých aplikací, díky kterým se mohou vzdělávat a učit se nové dovednosti. Podívejte se na naše tipy v článku Nejlepší aplikace pro vzdělávání dětí na iPadu.

Apple iPad 128GB (2020) WiFi


8. generace iPadu s novým A12 bionic čipem, díky kterému je tablet svižný a vydrží ještě déle, a to i při náročnější práci. Vnitřní paměť 128 Gb bohatě vystačí na hodně aplikací a stažených fotek či videí. Pokud chcete rozvíjet kreativitu, ať už svou či vašich dětí, rozhodně přikupte Apple Pencil, se kterým můžete jak psát, tak kreslit a tvořit.

Tablety Wacom

Jste už unaveni z maskování fotek pomocí myši nebo trackpadu? Ulehčete si práci s tabletem Wacom. Nejen, že bude vaše práce přesnější, ale také se vám výrazně zvýší efektivita. V naší nabídce naleznete spousty různých druhů od základních modelů na základní práci s photoshopem až po displejové tablety se zabudovaným hardware, který bude fungovat jako samostatná jednotka. Pokud byste si nevěděli s výběrem tabletu rady, nabízíme vám možnost zapůjčení tabletu dle výběru. Když se pak pro tablet rozhodnete, nebudeme vám účtovat žádné půjčovné.

Wacom One
 

Wacom One je skvělý nástroj pro všechny nadšené kreativní lidi, ať už se zabýváte kreslením, úpravou fotografií nebo videa, vytvářením nákresů, či chcete pouze poznámkovat texty. Jedná se o grafický tablet s 13,3" displejem o rozlišení Full HD (1920 × 1080 px) a 100% pokrytím barevného prostoru sRGB (podporuje 8-bit barvy). 
 

Co umí Wacom One?

Představení tabletů Wacom

Tiskárny/skenery

Ulevte svým očím, vytiskněte si dokumenty na papír, ať nemusíte neustále koukat do monitorů. V naší nabídce naleznete tiskárny "obyčejné" neboli kancelářské, ale také fototiskárny. Liší se v podstatě pouze tím, že ve fototiskárnách je větší škála barevných tonerů. S výběrem vám jistě pomůže článek Objevte opravdové fototiskárny aneb 8 tiskáren Epson, které si zamilujete.

Epson EcoTank L3150
 

Multifunkční, elegantní a kompaktní tiskárna umožňuje mobilní tisk a využívá úspornou technologii. Je to spolehlivé zařízení pro tisk bez inkoustových kazet s vylepšeným způsobem doplňování inkoustu z lahviček. S inkoustem, který je součástí balení, vytisknete až 8 100 stran černobíle a 6 500 stran barevně. Náklady na stránku jsou tedy neuvěřitelně nízké.
 

Chci Epson EcoTank

Epson L850


Možnost tisku až do velikosti formátu A4. Fotografové využijí slot na paměťové SD karty a ovládání usnadní malý LCD displej. Epson L850 nabízí také možnost skenování dokumentů.
 

Podrobná recenze

Příslušenství

Mezi základní kancelářské potřeby patří třeba také sada aplikací a služeb Microsoft 365, které vám usnadní práci a pomohou vám s její přehledností a organizací. Zakoupením balíčků za výhodné ceny budete mít vždy aktuální verzi Microsoft Office aplikací a přístup do cloudového uložiště OneDrive s kapacitou 1 TB.

Pokud by vám 1 TB kapacity nestačilo, doporučujeme pořídit externí disk, který si můžete vzít všude s sebou. 

Pokud máte vybraný počítač, monitor a vybavili jste se potřebným softwarem, určitě se vám bude hodit klávesnice a myš. Pokud používáte čísla a hodně počítáte, oceníte Apple Magic Keyboard s číselným blokem.

Ať už jste doma sami či s celou rodinou, nenechte se ničím rušit a vychutnejte si kvalitní zvuk ze sluchátek

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.