Magazín

Blog

Právě odstartovala březnová fotosoutěž na téma - SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Martin LukešAktualizováno: 2. 3. 2018 v 13:48 • Rubrika: Blog

Právě odstartovala březnová fotosoutěž na téma - SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Na březen jsme si pro vás připravili téma, které zatím nebylo v žádném z předchozích ročníku fotosoutěže ROK S MEGAPIXELEM. Tímto tématem je svatební fotografie. Přípravu ani samotnou realizaci soutěžních fotografií nijak nepodceňte. Hlavní slovo při výběru nejlepších fotografií TOTIŽ bude mít garant soutěže, kterým je uznávaný svatební fotograf PETR GEBAUER.

Obsah

Březnové téma soutěže - SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Svatební fotografie je velmi významnou a také velmi ceněnou disciplínou. Svatbu bez fotografa si lze představit asi jen těžko, podobně jako bez snubních prstýnků, rozbitého talíře a opilého strýčka z druhého kolene. Po dlouhém váhání jsme se rozuhodli zařadit i toto téma poprvé do naší soutěže. Přesto, že je tento žánr doménou spíše svatebních fotografů, věříme že mnozí z vás se nějaké svatby z fotoaparáte zúčastnili aniž byste byli zrovna za hlavního fotografa. Do soutěže tedy bereme i tyto snímky, stejně jako fotografie aranžované, pokud na nich bude prokazatelný náznak svatební tématiky. Garantem soutěže bude profesionální svatební top fotograf Petr Gebauer, takže přípravu ani realizaci rozhodně nepodceňte.

foto: Petr Gebauer / garant soutěže

Upřesnění tématu

Podmínkou soutěže, není být profesionální svatební fotograf. Do soutěže se může přihlásit každý i s čistě amatérskou fotografií. Soutěže se mohou účastnit i fotografie aranžované, ať už z ateliéru, interiéru, exteriéru nebo workshopu. Jen musí svým obsahem korespondovat s tématem soutěže.

foto: Petr Gebauer / garant soutěže

Garant soutěže - Petr Gebauer

Tento prestižní svatební fotograf začal svůj příběh téměř před deseti lety. Začal nenápadně, místo peněz na řidičák si koupil svojí první  zrcadlovku. V tom okamžiku se mu změnil život…

Fotografie ovlivnila bez nadsázky celé uplynulé desetiletí jeho života. Píše se rok 2017 a díky usilovné práci se stal žádaným fotografem, který není limitován hranicemi jednoho státu. Za kratičké desetiletí zažil stovky svateb, ochutnal svíčkovou na tisíc způsobů, nechal za sebou sto tisíc  nadčasových snímků a nespočet spokojených klientů.
www.petrgebauer.cz


foto: Petr Gebauer / garant soutěže

Technika garanta

Pozvánka na besedu s garantem

26. 03. 2018 / 17:00 - 18:45 - BESEDA - svatební fotografie Petra Gebauera

Partner soutěže výrobce fotografických a grafických monitorů EIZO

Tématické kurzy a workshopy


foto: Petr Gebauer / garant soutěže

Pozvánka na Svatební workshop s Petrem Gebauerem

Petr Gebauer se rozhodl darovat svůj honorář z prvního kurzu, který se uskuteční 4. 4. 2018, Nadačnímu fondu Štěpánka, který pomáhá znevýhodněným dětem plnit jejich tajná přání a sny. O tom, kam částka poputuje se dozvíte v krátkém videu, které pořídil Petr s Petrou Šetele, jednou ze tří zakladatelek Nadačního fondu Štěpánka.

foto: Petr Gebauer / garant soutěže

Fotosoutěž na téma SVATEBNÍ FOTOGRAFIE končí o půlnoci 31.3.2018 a v zápětí startuje další kolo celoroční soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2018.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.