Předání cen vítězům soutěže Rok s Megapixelem Blog

Předání cen vítězům soutěže Rok s Megapixelem

Luděk BouškaVydáno: 27. 1. 2015 v 19:44 • Rubrika: Blog

Včera v podvečer proběhlo na naší prodejně slavnostní předání cen vítězům loňského ročníku soutěže Rok s Megapixelem. Bylo to velice příjemné a přátelské setkání se sklenkou sektu v ruce a kromě oficiální části a vlastního předání věcných cen samozřejmě nechyběla ani diskuse o naší Galerii a focení s ostatními účastníky soutěže, kteří se přišli na předání podívat.

Z rukou ředitele Megapixelu Tomáše Matějčka si tak věcné ceny převzali postupně všichni tři vítězové, i když za celkově třetího Roberta Adamce, který se zúčastnit nemohl, převzala cenu jeho dcera. 

Jaké ceny vítězové získali?

1. místo a cena diváků

Vítězem ROKU S MEGAPIXELEM, s celkovým počtem 439 bodů poroty a 423 bodů diváků se stal cestovatel a dobrodruh Otakar Metlička. Odnesl si hned dvě první ceny a to digitální zrcadlovku Nikon D5300 + 18-105 mm VR a 12 ks velkoformátových fotografií fineart print A3+ na desce v hodnotě 4 200 Kč, ale také pokročilý kompakt s výměnným objektivem Olympus E-M10 + 14-42 mm EZ.


2. místo

Druhé místo s 344 body poroty obsadil reportér a dokumentarista Zdeněk Dvořák. Jeho výhrou byla digitální zrcadlovka Canon EOS 700D + 18-55 mm IS STM a 6ks velkoformátových fotografií fineart print A3+ na desce v hodnotě 2 100 Kč.

 

3. místo

Na třetím místě se s 259 body umístil „romantický“ krajinář  a „foto lovec“ zvířátek Robert Adamec, který získal systémový kompakt Sony NEX-5T + 16-50 mm a 3ks velkoformátových fotografií fineart print A3+ na desce v hodnotě 1 050 Kč. 

Všem výhercům ještě jednou ze srdce blahopřejeme!

Vám ostatním přejeme, aby se vám v letošním ročníku soutěže Rok s Megapixelem dařilo co možná nejlépe. Vyhrát můžete přece každý měsíc. Ještě stále se můžete zapojit do právě probíhajícího kola  Večerní variace, takže pokud vás lákají noční fotky, vezměte foťák a stativ a vyražte na lov pěkných záběrů. Rozhodně ještě není pozdě. 

Prohlédněte si ještě další fotky ze slavnostního předání cen: Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Doporučené stránky

  • Večerní variace

    „Na počátku všeho byla tma“. Tuto větičku si možná někteří pamatují z kouzelného kresleného filmu „Stvoření světa“ od francouzského animátora Jeana…

  • Po setmění

    Tak tu máme zpátky zimní čas a ten sebou přináší drobnou výhodu v tom, že na večerní záběry nemusíme čekat dlouho do noci. V prosinci nastává…

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím