Magazín

Produktové aktuality

Předobjednejte si novinku Fujifilm X-S10 a získejte vlogovací kit jako dárek

Tom KalousAktualizováno: 22. 2. 2021 v 14:47 • Rubrika: Produktové aktuality

Předobjednejte si novinku Fujifilm X-S10 a získejte vlogovací kit jako dárek

Nedávno jsme vám představili nový foťák Fujifilm X-S10, který nejen dokonale fotí, ale také perfektně natáčí. No a abychom vám udělali při nákupu radost, dostanete od nás jako bonus vše potřebné k natáčení vlogů.

Obsah

Akční nabídka platí pouze pro předobjednávky uskutečněné do 19. 11. 2020!

Co obsahuje vlogger kit?

  1. RODE mikrofon VideoMic GO
    Tento malý a opravdu lehký mikrofon, poskytuje neuvěřitelně čistý a ostrý směrový zvuk. Úzký úhel snímání je soustředěný přímo před mikrofon, čímž se omezuje pronikání okolního nežádoucího ruchu do záznamu. VideoMic GO nemá žádné komplikované přepínače, ani ho není nutné složitě nastavovat. Pro svůj provoz dokonce nepotřebuje žádnou baterii.
  2. Stativ Joby GorillaPod 3K Kit
    Cestovní stativ, který se díky kloubům pohodlně drží v ruce a zároveň jej můžete přidělat kamkoliv se vám zlíbí, třeba na větev stromu či zábradlí. Z mé osobní zkušenosti toho unese na svou malou velikost opravdu hodně a vejde se do každého batohu, takže je komfortní s ním také cestovat.
  3. Paměťovou kartu SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro
    Bez paměťové karty toho moc nenatočíte. Tato rychlá karta hravě zaznamená všechny formáty videa, které novinka X-S10 nabízí. Zároveň vám poskytne dostatek paměti, která se jen tak nevyčerpá.

Vlogger kit dostanete k:

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.