Magazín

Produktové aktuality

Předprodej Sony Alpha A7 III právě startuje! Získejte hodnotné dárky a bonus za svůj starý model

Karolina NiklaschováAktualizováno: 5. 3. 2018 v 16:55 • Rubrika: Produktové aktuality

Předprodej Sony Alpha A7 III právě startuje! Získejte hodnotné dárky a bonus za svůj starý model

O novince Sony Alpha A7 III jsme vás informovali před pár dny a už nyní startuje předprodej! Nedočkavci si tak mohou zajistit, že budou mezi prvními, kdo si Sony A7 III vyzkouší v praxi. K tomu dostanete bohatou nadílku nejrůznějších výhod a dárků, které určitě oceníte.

Obsah

Sony Alpha A7 III je přímým nástupcem modelu Sony Alpha A7 II. Nabídne vám 24,2Mpx snímač Exmor R™ CMOS, výkonnou 5osou stabilizací a špičkový 4K video záznam. Model A7 III má skvělý výkon, přesnost a flexibilitu, a to vám umožní zachycovat jedinečné okamžiky tak, jak si přejete. Fotoaparát obsahuje systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body, které pokrývají přibližně 93 % oblasti snímku. Zvládá zachytit 10 sn./s s mechanickou nebo elektronickou závěrkou.

Vyměňte svůj starý přístroj za nový a získejte bonus 10 %

Každý z nás jednou dojde k tomu, že ho starý model fotoaparátu omrzí nebo je zkrátka na čase pořídit si nový kousek a aktualizovat tak svoji sbírku. Pokud váš starý model prodáte v našem bazaru a koupíte na protiúčet novinku Sony Alpha A7 III, získáte navíc 10% bonus z výkupní hodnoty starého fotoaparátu. 

Modelový příklad

Sony Alpha A7 III je za cenu 59 990 Kč.

Výkup starého přístroje Sony Alpha A7 tělo až 11 133 Kč
Extra bonus k výkupní ceně 10 % až 1 113 Kč

Hodnotné dárky k nákupu

K předobjednávce Sony Alpha A7 III dostanete praktické dárky, které ocení určitě každý fotograf. Pokud si koupíte pouze tělo fotoaparátu, dostanete jako dárek Sony FE 50mm f/1,8, kvalitní popruh Peak Design Slide Lite v hodnotě 1 290 Kč a prodlouženou záruku na 5 let. Možná ale přemýšlíte rovnou a celém kitu, pak obdržíte nejrychlejší Sony SD kartu 64 GB pro dostatek místa pro vaše krásné fotografie v hodnotě 4 490 Kč a stejně tak popruh Peak Design a záruku na 5 let.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.