Magazín

Produktové aktuality

Představujeme nový objektiv Samyang AF 35 mm f/1,4 FE II, jaká přináší vylepšení?

Tom KalousVydáno: 6. 4. 2022 v 20:47 • Rubrika: Produktové aktuality

Představujeme nový objektiv Samyang AF 35 mm f/1,4 FE II, jaká přináší vylepšení?

Co nového nabídne objektiv Samyang AF 35 mm f/1,4 FE II? Podle ukázek pořídíte ostřejší fotky a také získáte rychlejší a přesnější ostření!

Obsah

Co je na objektivu nového?

Na objektivu přibylo volitelné tlačítko, například na podržení zaostření. Dále také přepínač mezi automatickým a manuálním zaostřováním, což vám urychlí práci a nebudete muset chodit nastavovat tuto funkci do menu. Toto jsou drobné změny, které ocení jen pár tvůrců. Za mě největší a nejdůležitější změnou je integrace lineárního krokového ostřícího motoru, který bude pohánět automatické ostření velice rychle, přesně a tiše. To vám zpříjemní práci asi nejvíce ze všech zmíněných novinek u objektivu Samyang AF 35 mm f/1,4 FE II.

Samyang objektiv | Megapixel

Optická konstrukce se skládá z 11 členů v 9 skupinách. Nabízí také optické členy, které poskytují úžasný kontrast i rozlišení a zároveň eliminují nežádoucí odlesky. Díky tomu dosáhnete krásně ostrých fotek i na otevřenou clonu. Kruhová clona má 9 lamel a zajístí tak úžasný bokeh. Objekty mohou na snímcích vyniknout a snímek bude zároveň budit dojem hlubokého prostoru. Navíc je objektiv na čtyřech místech také utěsněný proti prachu a vlhkosti, takže vás nebude limitovat v žádné situaci.

Cena novinky Samyang AF 35 mm f/1.4 FE II je 17 390 Kč.

Chci Samyang 35 mm

Ukázkové snímky

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.