Magazín

Produktové aktuality

Představujeme nový systémový blesk Profoto A10

Tom KalousVydáno: 25. 9. 2020 v 12:20 • Rubrika: Produktové aktuality

Představujeme nový systémový blesk Profoto A10

Chcete výkonný a univerzální blesk, který můžete používat jak s foťákem, tak i s chytrými telefony iPhone? Novinka Profoto A10 vás nadchne, podívejte se proč.

Obsah

Až do posledního detailu se v A10 nezapřou všechny tradiční vlastnosti profesionální techniky Profoto. Kulatý tvar hlavy dodává jeho měkkému světlu ještě více na přirozenosti. Profoto A10 má svou vlastní vysokokapacitní vyměnitelnou Li-Ion baterii s až čtyřikrát delší výdrží, než mají klasické AA baterie.Už nezmeškáte žádný okamžik, jelikož dobití mezi jednotlivými záblesky je až čtyřikrát rychlejší, než bývá zvykem. A to už za 1 s při plném výkonu.

Díky integrovanému dálkovému ovládání AirTTL a HSS máte jedinečnou možnost dosahovat profesionálních výsledků velmi rychle a hlavně snadno. Pomocí dálkového ovladače se můžete snadno připojit k dalším bleskům Profoto a snadno je ovládat z vašeho Profoto A10. Technologie AirX pracující s bezdrátovým připojením Bluetooth, je absolutní inovací od společnosti Profoto. Umožní vám dálkové ovládání a plnou kontrolu nad vaším Profoto A10 a využít tak jeho plný výkon bez ohledu na to, jaký typ fotoaparátu zrovna používáte. Odolná konstrukce Profoto A10 nabízí bezproblémové připojení mezi zařízeními v rámci ekosystému Profoto, ale i mimo něj. Je to jednoduše zařízení budoucnosti! Pomocí aplikace připojíte dokonce i Apple iPhone, se kterým budete moci fotit právě za použití blesků Profoto A10!

Blesky Profoto A10 se dělají ve verzích pro Nikon, Canon, Sony i Fujifilm! Koupit je můžete už nyní za cenu 29 990 Kč!

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.