Magazín

Produktové aktuality

Představujeme širokoúhlou novinku Canon RF 14-35 mm F4L IS USM

Tom KalousAktualizováno: 30. 6. 2021 v 9:57 • Rubrika: Produktové aktuality

Představujeme širokoúhlou novinku Canon RF 14-35 mm F4L IS USM

Objektiv s velice oblíbeným ohniskovým rozsahem, který navíc přidává 2 mm navíc na širším konci. Ohnisko 14-35 mm ocení především fotografové krajiny a architektury, ale také kameramané. Co tento objektiv umí a za kolik ho u nás pořídíte?

Obsah

Kvalita na prvním místě

Objektiv Canon RF 14-35 mm f/4L IS USM je určen pro full-frame bezzrcadlovky. Díky asférickým členům a členům s velmi nízkým rozptylem podává velmi ostrý a čistý obraz. Určitě oceníte i vestavěnou optickou stabilizaci, která má účinnost až 5,5 EV, takže focení na delší čas bude hračka. Excelovat bude také v různém prostředí, jeho robustní konstrukce je totiž izolovaná proti prachu a vlhkosti, stejně jako všechny objektivy řady L.

Chci Canon RF 14-35 mm f/4

Pokud jste zastánci automatického ostření, motor Nano USM ostří rychle, plynule a tiše. S novinkou zaostříte už od 20 centimetrů, což oceníte pri focení detailů. Při manuálním ostření se vám díky velkému ostřícímu prstenci bude s objektivem dobře manipulovat. Na objektivu také najdete volitelný prstenec, na který si můžete naprogamovat jednu z volitelných funkcí pro rychlejší ovládání. Hmotnost objektivu je 540 g a nasadíte na něj filtr o velikosti 77 mm.

Novinka Canon RF 14-35 mm f/4L IS USM stojí 46 990 Kč a její dostupnost je koncem srpna tohoto roku. Předobjednávky jsou spuštěny, takže pokud sháníte širokáč, hurá do toho!

Chci Canon RF 14-35 mm f/4

Canon RF 14-35 mm F4L IS USM | Megapixel

Přidejte se do naší komunity Canon a žádná novinka vám už neunikne!

Canon RF 14-35 mm F4L IS USM | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.