Fotografické kurzy
Předváděcí akce: filtry a jejich použití

Předváděcí akce: filtry a jejich použití

Zajímá vás základní rozdělení fotografických filtrů a k čemu je který vhodný? Přijďte na produktovou předváděcí akci konanou na brněnské prodejně, probereme  jaký význam mají filtry v dnešní době digitálního postprocesu, řekneme si, které filtry touto cestou nenahradíte a jak volit ten správný pro technické nebo kreativní vylepšení vašich fotografií. 

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Slevu ve výši 8 % z prodejní ceny můžete při platbě v hotovosti čerpat po dobu konání workshopu.

 

Fotografické filtry mají své pevné místo i v digitální éře fotografie protože při správném použití je jejich úloha nenahraditelná. Změna světelných podmínek ještě před dopadem na senzor nemůže být mnohdy nahrazena editací dat poskytnutých senzorem a tak filtry umožňují fotografovi zasahovat do vzhledu výsledné fotografie na další úrovni. Jejich vliv na podobu výsledného obrazu může být velmi výrazný a postprocesem jen těžko napodobitelný.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím