Magazín

Produktové aktuality

Přejděte na full frame s bonusem 10 % za váš starý foťák

Tom KalousAktualizováno: 16. 3. 2021 v 17:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Přejděte na full frame s bonusem 10 % za váš starý foťák

Full frame, anebo APS-C? Je to velký rozdíl? Vyplatí se přejít? Je kolem toho spoustu článků a videí, každý systém má něco do sebe, ale my říkáme rozhodně ANO! Přejďete na full frame ještě dnes. Oceníte nové možnosti, které vám snímač přinese a budete rádi za to, co všechno s plnoformátovým fotoaparátem vytvoříte.

Obsah

10% bonus k výkupní ceně obdržíte pouze v případě, že budete nakupovat full frame fotoaparát Nikon, Canon nebo Sony.

Veškeré podrobnosti o platformě usnadňující tento velký krok naleznete na stránce: „JE ČAS PŘEJÍT NA FULL FRAME“.

Je to zásadní rozhodnutí a my děláme kroky, abychom vám přechod usnadnili. Navíc k výkupu vašeho starého fotoaparátu dostanete 10% bonus namísto pouhých 5 %.

A jak to tedy funguje?

Přinesete na jakoukoliv naši pobočku do bazaru jakýkoliv použitý fotoaparát, může být i s objektivy a příslušenstvím. Naši kolegové techniku zkontrolují, vyzkoušejí a navrhnou výkupní částku. Nezapomeňte zmínit, že si jdete koupit nový full frame fotoaparát, aby vám k výkupní částce připočítali bonus 10 %. Pokud budete s výkupní částkou souhlasit, váš starý fotoaparát vykoupíme a vy si budete moci obratem zakoupit nový foťáček s pořádným snímačem!

Příklad výměny

Náhled výkupní ceny za vaši techniku naleznete ve webové kalkulačce.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.