PŘEJEME DOBRÉ SVĚTLO I V ROCE 2015 Krátce

PŘEJEME DOBRÉ SVĚTLO I V ROCE 2015

Michal KřenekVydáno: 30. 12. 2014 v 12:52 • Rubrika: Krátce

Přejeme vám, aby i v roce 2015 přinášely nové digitální fotoaparáty velkou spoustu radosti a užitku nejen vám, ale i vašim blízkým a aby se vám podařilo zachytit mnoho překrásných a důležitých okamžiků. Přejeme dobré světlo a vše nejlepší v roce 2015!

Vážení zákazníci,

děkujeme z celého srdce za důvěru a přízeň, kterou jste nám projevili v tomto roce. Letos se toho u nás stalo skutečně hodně. Spustili úspěšný projekt Rok s Megapixelem (těšte se na 2. ročník), vylepšili naše tiskové centrum, představili naše nové víkendové fotodílny a zrealizovali nemalý počet odborných setkání na našich prodejnách.    

Máme velkou radost z vašeho zájmu o naše fotografické kurzy a workshopy, které se těší stále větší oblibě. Během roku jsme se setkali s mnoha kladnými reakcemi, za ně jsme moc rádi. Naše chuť do práce, dalších inovací a vylepšení je o to větší, když vidíme, že jste s námi spokojeni. Uděláme všechno proto, aby tomu tak bylo i v příštím roce.

Děkujeme
Tým MegapixelVložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím