Poslední články

Blog

Co jsou prémiové profily?

Středa, 15. června 2016

K tomu, abyste byli právoplatnými členy Galerie a mohli do ní vkládat fotografie, komentovat je, nebo soutěžit o hodnotné ceny, musíte být zaregistrováni, čímž si vytvoříte osobní profil. Tak to zůstane i do budoucna, a kdo nebude mít o nové služby zájem, tak se se pro něj v podstatě nic nemění.

Kromě stávajícího základního profilu budeme nabízet také dva nové. PROFIL NADŠENEC a PROFIL PROFESIONÁL.

Profil Nadšenec
Ten jsme ušili na míru fotografickým nadšencům a pokročilejším fotografům. Ti si budou moci nově vybrat ze tří moderních, grafických designů, díky kterým bude jejich prezentace v Galerii mnohem atraktivnější. Největší výhodou, kterou PROFIL NADŠENEC přinese, je možnost prodávat vlastní autorské fotografie. Už to tedy nebude jen o tom, že vám diváci budou vaši tvorbu komentovat, hodnotit a “lajkovat”. Nově si vaše fotografie také mohou koupit v podobě fotoobrazu. Zní to lákavě, ale chtěli byste šetřit čas a ne kontakt se zákazníkem, logistiku a účetnictví? Žádný strach, o vše se postaráme za vás!

 

Zákazník si vybere některou z vámi nabízených fotografií a vše ostatní už je na nás. My se postaráme o realizaci tisku, zabalení, doručení zakázky a vy jako autor prodané fotografie pouze shrábnete provizi. Své konto si budete moci jednoduše kontrolovat.


Profil Profesionál
Cílí především na ty, kteří si fotografováním přivydělávají nebo se focením živí. Pro ty se chceme stát partnerem v jejich oboru a nabídnout jim pomoc v jejich podnikání. Prémiový PROFIL PROFESIONÁL přinese mnoho komerčně zajímavých benefitů. Vyzkoušejte si profily na 50 dní zdarma.

Sbalit příspěvek

Vytvořte si vlastní web na nejnavštěvovanějším foto webu v ČR a vydělávejte s námi!