Fotografické kurzy
Prezentace Fullface - video sjezd horských kol Gringos & Rapidos

Prezentace Fullface - video sjezd horských kol Gringos & Rapidos

Zjistěte, jak probíhá natáčení a fotografování dokumentu o extrémních sportech - autoři filmu o účasti Tomáše Slavíka (CZ) a Filipa Polce (SK) na unikátních závodech městských sjezdů v Brazílii a Chile vás seznámí se svou prací a dají vám cenné rady pro natáčení v extrémních podmínkách.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Dokumentaristé z Fullface Productions Martin Vrbický a Štěpán Romanov strávili měsíc únor natáčením v jižní Americe, konkrétně v Brazílii a Chile. Měli zde za úkol zdokumentovat účast profesionálních mountainbikerů Tomáše Slavíka (CZ) a Filipa Polce (SK) na unikátních závodech městských sjezdů. Z nashromážděného materiálu pak vznikl krátký dokument Gringos & Rapidos.

Pátým členem výpravy byl také sportovní fotograf Jan Kasl, který je členem teamu fotografů Nikonu. Přijďte se podívat na dokument a fotky z cesty a hlavně podebatovat s tvůrci o tom, jak probíhá natáčení a focení extrémních sportů v extrémních podmínkách.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím