Workshop

Prezentace Fullface - video sjezd horských kol Gringos &Rapidos

Zjistěte, jak probíhá natáčení a fotografování dokumentu o extrémních sportech - autoři filmu o účasti Tomáše Slavíka (CZ) a Filipa Polce (SK) na unikátních závodech městských sjezdů v Brazílii a Chile vás seznámí se svou prací a dají vám cenné rady pro natáčení v extrémních podmínkách.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Dokumentaristé z Fullface Productions Martin Vrbický a Štěpán Romanov strávili měsíc únor natáčením v jižní Americe, konkrétně v Brazílii a Chile. Měli zde za úkol zdokumentovat účast profesionálních mountainbikerů Tomáše Slavíka (CZ) a Filipa Polce (SK) na unikátních závodech městských sjezdů. Z nashromážděného materiálu pak vznikl krátký dokument Gringos & Rapidos.

Pátým členem výpravy byl také sportovní fotograf Jan Kasl, který je členem teamu fotografů Nikonu. Přijďte se podívat na dokument a fotky z cesty a hlavně podebatovat s tvůrci o tom, jak probíhá natáčení a focení extrémních sportů v extrémních podmínkách.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.