Workshop

Prezentace novinek Nikon

Nikon D750 je jednou z nejzajímavětších novinek, jaké byly na Photokině představeny. Má velký FX snímač s rozlišením 24 Mpx, výklopný displej, 51 ostřících bodů a fotit umí rychlostí 6,5 sn/s. Navíc má integrovaný WiFi modul.

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nikon AF-S Nikkor 20mm f/1,8G ED

Neméně skvělou zprávou je ale také představení světelného širokoúhlého objektivu Nikon AF-S Nikkor 20mm f/1,8G ED Kromě integrovaného AF motorku a lepší světelnosti bude novinka lépe vyhovovat nárokům současných digitálních zrcadlovek s vysokým rozlišením. To se projeví především v lepší kresbě, lepšímu přenosu kontrastu a v neposlední řadě potlačením obrazových vad jako je aberace a vinětace.

Nikon SB-500

Stejně tak je to u nového blesku Nikon SB-500, který najde využití nejen při fotografování, ale také při videozáznamu. Je totiž kromě klasické zábleskové hlavy vybaven stálým světlem na báziLED diod, které má výkon 100lx. Blesk lze využít na všechny stávající digitální zrcadlovky Nikon. a dokáže vykrýt ohniskovou vzdálenost 16mm /

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.