Magazín

Blog

Prezident společnosti Olympus navštívil Megapixel

Luděk BouškaAktualizováno: 10. 2. 2015 v 14:52 • Rubrika: Blog

Prezident společnosti Olympus navštívil Megapixel

Ve čtvrtek 5. února, tedy v den, kdy byl představen nový model Olympus OM-D E-M5 Mark II, navštívili Prahu a české zastoupení Olympusu jeho vrcholní představitelé vedení prezidentem společnosti Olympus, panem Haruo Ogawou. Je nám velikou ctí, že projevili zájem vidět pražskou prodejnu Megapixel jako jedinou fotoprodejnu v České republice.

Obsah

Těsně před desátou hodinou se ve dveřích naší prodejny objevilo pět postav, na které jsme už trochu nervózně čekali. Jak často se to podaří, aby naši prodejnu navštívili lidé z vrcholného managementu jednoho z nejvýznamnějších výrobců digitálních fotoaparátů na světě?

V  doprovodu šéfa českého zastoupení Olympusu Lukáše Drozda a obchodního ředitele Pavla Štorka, naši pražskou prodejnu navštívili prezident společnosti Olympus, pan Haruo Ogawa, šéf vývoje Setsuya Kataoka a zástupce generálního ředitele divize spotřebního zboží Koichi Suzuki. Už před příjezdem projevili přání navštívit nejlepší fotoprodejnu v Praze. Jsme patřičně pyšní, že šéfové českého zastoupení doporučili právě Megapixel.

Návštěva trvala zhruba hodinu a za tu dobu prošli naši hosté prodejnu křížem krážem, odspoda nahoru. Během celé prohlídky nešetřili nehraným údivem a uznáním, stejně jako při seznámení s našimi webovými stránkami a nabídkou služeb, kterými je provedl šéf Megapixelu Tomáš Matějček.

Během prohlídky prodejny pana Ogawu velice zaujala fotografie Prahy. Zastavil se u ní, chvíli si ji prohlížel a pak uznale pokýval hlavou a pochválil ji. Byla to nádherná náhoda, protože právě tento snímek od Lenky Nejedlé jsme vybrali v naší Galerii a přichystali jsme ho pro pana Ogawu jako dárek. Nemohl uvěřit tomu, jak jsme se trefili do jeho vkusu.Máme skutečně velkou radost z toho, že šéfové Olympusu velice ocenili to, jakým způsobem přistupujeme k našim zákazníkům a co všechno se pro ně snažíme dělat, aby se u nás cítili skutečně dobře a aby pro ně, tedy pro vás, byla každá návštěva našich stránek a prodejen maximálně užitečná. Velice nás hřeje také to, že podle názoru pana Ogawy je naše prodejna unikátní v celosvětovém měřítku.

Sdílet na


Komentáře k článku

Luděk Bouška

Reaguje na (1) | Dobrý den,  děkujeme Vám za pochvalu a za Vaši přízeň. Není nic lepšího, když naše práce dělá radost nejen vám všem, ale i nám.

2

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 2. 2015 |Reagovat

rr

Vazene damy a pani, vrele Vam gratuluji a velmi mne tesi, ze i taci pani jako pisete vyse, nejen, ze si udelali cas, dosli, prohledli a chvalili, jako ja :-))) si mysli, ze jste prodejna vysoke urovne a splnite temer kazde prani fotografa. Takze vse nejlepsi, hodne zdravi a mnoho let uspokojovani naroku svych zakazniku a klientu. Mnoho radosti z radosti zakazniku a klientu :-))) S pozdravem Vas priznivec Robert Ladislav PECH Bratislava Petrzlenka :-)))

1

robert radislav, 10. 2. 2015 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.