Magazín

Produktové aktuality

Přibližte si vzdálené objekty na dosah ruky s novým teleobjektivem Sigma 60-600 mm f/4,5-6,3 DG DN pro E-mount a L-Mount

Lucie VořechováAktualizováno: 13. 1. 2023 v 12:04 • Rubrika: Produktové aktuality

Přibližte si vzdálené objekty na dosah ruky s novým teleobjektivem Sigma 60-600 mm f/4,5-6,3 DG DN pro E-mount a L-Mount

Při focení zvířat, sportovců nebo reportáže oceníte kvalitní zoom objektiv, který vám přiblíží subjekty v dálce do nevídané blízkosti. Teleobjektiv Sigma 60-600 mm jsme si v minulosti představili pro bajonet Canon EF a Nikon F. Dnes byla tato novinka uvedena i pro bajonet Sony E-Mount a L-Mount. Co nám objektiv nabízí a komu by rozhodně neměl chybět ve výbavě zjistíte v našem článku.

Obsah

Sigma 60-600 mm f/4,5-6,3 DG DN OS Sports

Jak už jsme si řekli v úvodu, nový teleobjektiv Sigma 60-600 mm, potěší především majitele fototechniky s bajonetem Sony E-Mount a L-Mount. Jeho široký rozsah uplatní fotografové divoké přírody, sportovních utkání nebo reportážních záběrů. 

chci Sigmu 60-600 mm pro E-Mount

Teleobjektiv Sigma 60-600 mm | Megapixel

Co dále oceníte je nový optický design, který se skládá z 27 členů v 19 skupinách a zajišťuje vysoký optický výkon v celém rozsahu ohnisek. Rychlého a přesného autofokusu bylo docíleno nově vyvinutým lineárním ostřícím motorem HLA, který je tichý a umožňuje spolehlivé sledování ostření, což své uplatnění najde především v situacích, kdy jsou objekty v pohybu. 

Nový algoritmus OS2 zlepšuje výkon stabilizace obrazu a účinně eliminuje projevy chvění fotoaparátu až o 7 EV. Možné je také použít dva režimy OS, kdy první je vhodný pro běžné focení a 2. využijete při rychlých záběrech (například motorsport či jiné dynamické sporty). 

9lamelová clona dodává snímkům příjemný efekt bokeh a odděluje snímaný subjekt od svého pozadí. Clona f/4,5-6,3 umožňuje fotit i v horších světelných podmínkách.

Sigma 60-600 mm váží 2 495 g a jeho délka činí 280 mm. Přední člen je opatřený vrstvou odpuzující vodu a olej pro snazší údržbu a lze ho doplnit fotografickým filtrem o průměru 105 mm. Konstrukce je odolná vůči prachu a stříkající vodě, můžete tak s objektivem vyrazit i do nepříznivých podmínek. 

chci Sigmu 60-600 mm pro L-Mount

Vyměňte starý objektiv za nový

Přineste nám svůj starý funkční objektiv a pořiďte si nový s výkupním bonusem až 20 %! Kolik za svou stávající techniku můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sport | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.