Magazín

Produktové aktuality

Přijďte na jarní Sony Alpha dny 2022! Nezmeškejte workshopy, slevy a testování techniky

Nikola UlrichováAktualizováno: 28. 4. 2022 v 16:52 • Rubrika: Produktové aktuality

Přijďte na jarní Sony Alpha dny 2022! Nezmeškejte workshopy, slevy a testování techniky

Jsou tady! Tradiční Sony Alpha dny v Megapixelu. Přijďte poslední týden v dubnu otestovat to nejlepší z techniky Sony a zafotit si na některém z mnoha workshopů v Praze, Brně i Ostravě. Nebudou chybět ani akční nabídky na techniku a samozřejmě známé tváře z komunity Sony. Rádi vás uvidíme!

Obsah

Kde a kdy

 • Prodejna Megapixel Ostrava, 25. 4. - 26. 4. 2022
   

 • Prodejna Megapixel Brno, 27. 4. - 28. 4. 2022
   

 • Prodejna Megapixel Praha, 29. 4. - 30. 4. 2022
   

Vše o Sony Alpha dnech

Sony workshop | Megapixel

Na co se můžete těšit

Letošní jarní Sony Alpha dny v Megapixelu jsou zaměřené především na focení v ulicích, ať už portrétu nebo architektury v podvečeních podmínkách!

Připravili jsme pro vás skvělé workshopy za exkluzivní ceny platné jen během Sony Alpha dnů, během kterých si budeteme moci vyzkoušet na našich prodejnách techniku Sony. Naučíte se lépe ovládat svůj fotoaparát, budete si jistější při focení konkrétních žánrů a určitě si odnesete spoustu skvělých fotografií! Díky akčním nabídkám si navíc můžete pořídit fototechniku za výhodné ceny.  Každý účastník workshopu také získá jako dárek 64 GB paměťovou kartu

Potkáte známé tváře Sony ambasadorů, kteří se vám budou snažit předat co nejvíce znalostí. Během dne bude na prodejně Megapixel David Kašpárek a rád vám poradí se Sony technikou i bez registrace na některý z workshopů!

Podrobnosti o všech eventech najdete na stránce Jarní Sony Alpha dny 2022.

Jak na street portrét

Vyrazte s námi do pražských či brněnských ulic a propadněte kouzlu street portrétu. Po celou dobu bude přítomná modelka a workshop bude zaměřený převážně na správné zachycení portrétu, volbu vhodného prostředí a využití přirozeného světla pro zachycení skvělých fotografií. Naučte se ovládat svůj fotoaparát a zeptejte se lektora Honzy Tichého na vše, co vás ohledně techniky a fotografování zajímá. Účast na workshopech je omezená a je nutné si rezervovat místo.

Jak probíhají workshopy s Honzou Tichým u nás v Megapixelu? Přečtěte si reportáž

Chci na workshop

Sony workshop portrét | Megapixel

Foťte s námi architekturu 

Západ slunce, modrá hodinka, osvěltená Praha, Brno nebo industriální komplex Dolních Vítkovic, nejen to vás čeká na workshopech zaměřených na focení architektury. Nezapomeňte si s sebou vzít stativ. Pokud nemáte vhodný objektiv na focení architektury, můžete si nějaký půjčit na prodejně před začátkem workshopu. Účast na workshopech je omezená a je nutné si rezervovat místo

Chci na workshop


Sony Alpha dny vás provedou:
 

Jan Tichý

Lektor, fotograf a ambasador značky SONY, který se převážně věnuje fotografování svateb, ale ve své tvorbě neustále kombinuje lidi, život a architekturu. Je posedlý charakterem starých manuálních objektivů, které různě adaptuje a využívá na moderní digitální technice.

S Honzou se potkáte na workshopech Jak na street portrétPodvečerní focení v industriálním prostředí a Podvečerní focení architektury v Praze i v BrněPoradí vám, jak si najít vhodné světlo, jaké prostředí lichotí kompozici i modelce a hlavně vám ukáže, jak s modelkou komunikovat a jak správně pózovat. 

David Kašpárek

Fotograf, kameraman, režisér a člověk, který vám o Sony foťácích řekne úplně všechno. K své práci si vybral značku Sony z důvodu variability mezi filmováním a fotografováním. Měl možnost fotit pro velké značky jako byl T-Mobile, Sony, Nike či Adidas, Albert, a mnoho dalších. David vám bude k dispozici během Sony Alpha dní na prodejně, poradí vám ohledně Sony techniky a zapůjčí vám ji k otestování. 

 

 

Martin Olšar

Martin je ostravský fotograf. Věnuje se převážně focení ateliérových portrétů, ale v jeho tvorbě se také objevují portrétní fotografie na zajímavých místech jako jsou večerní ulice, industriální prostředí, paluba jachty. Rád používá nevšední druhy svícení a neustále experimentuje se světlem. Jeho snahou je zachytit přirozenost, emoce a jeho vlastní pohled na fotografovanou osobu. Je fascinován ženskou krásou a touhou zachytit její křehkost na fotografii.  

 

 

Chci na Sony Alpha Den


Akční nabídky 

Jako vždy jsme připravili také slevy na oblíbené produkty. Pokud se kdykoliv do 30. dubna zastavíte na našich prodejnách nebo se zúčastníte workshopu, dáme vám slevový kód, stačí se na něj zeptat (poukazy budou platné do 8. května)! Pokud byste chtěli třeba nový fotoaparát, nebo objektiv, nezapomeňte využít naši akci Restart a získejte až 20% bonus, pokud u nás prodáte váš starý foťák!

 • Sleva 15 000 Kč na Sony Alpha A9 II
  Sleva 20 % na Sony GM objektivy (neplatí na Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM II, Sony FE 400 mm f/2,8 GM OSS, Sony FE 600 mm f/4 GM OSS a Sony FE 70-200 mm f/2,8 GM II OSS)
  Sleva 15 % na všechny fotoaparáty Sony RX 

Tak přijďte, těšíme se na vás! 

Sony Alpha dny | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.