Přijďte na nové fotografické kurzy Produktové aktuality

Přijďte na nové fotografické kurzy

Aktualizováno: 10. 8. 2012 v 17:08 • Rubrika: Produktové aktuality

Před více než dvěma roky jsme do naší nabídky zařadili možnost vzdělání ve fotografických kurzech. Za tu dobu prošly našimi učebnami v Praze, Brně a Ostravě stovky zájemců o fotografování. Velmi nás těší, že jsme obdrželi tolik kladných referencí a děkovných reakcí. Pro mnohé absolventy se stalo fotografování velkým koníčkem. Nyní máte možnost se zdokonalit v jednotlivých fotografických žánrech pod vedením zkušených lektorů. Otevřeli jsme totiž nové fotografické kurzy.

Dosud jsme se zaměřovali hlavně na majitele prvních zrcadlovek a středně pokročilé fotografy. Rozhodli jsme se nyní rozšířit naši nabídku o kurzy zaměřené na konkrétní fotografické žánry, které jsou zajímavé pro pokročilejší a kreativnější fotografy. Oslovili jsme proto profesionální fotografy, které mají nejen bohatou praxi v oboru fotografie, ale také dobré dovednosti v pozici lektorů ve fotografických kurzech a na workshopech. Přihlásit se můžete na tyto nové kurzy:

 

 

Představení lektorů

  Jedním z lektorů je Adolf Zika, dlouholetý partner Megapixel.cz, světově uznávaný fotograf, režisér a reklamní producent, vítěz Czech Press Photo a zakladatel fotografického projektu Week of Life. Uspořádali jsme s ním několik celodenních workshopů a pokaždé slavily velký úspěch. Podívejte se na náš Blog, jak to na jeho workshopu vypadalo. Za několik měsíců proběhne další workshop Portrétní fotografie a nově také workshop Fashion. Pana Ziku možná někteří znají jako režiséra filmů „Jan Saudek - V pekle svých vášní, ráj v nedohlednu" a „Le Mans Phenomenon". Jeho jméno naleznete také na hřbetě několika autorských publikací, například In the Shadow of Light, Poslední kniha století, aneb jeden den v životě České republiky, One Year of My Life a v neposlední řadě retrospektivní kniha Luxurious Luminescence.
 

 

Dalším lektorem je Kamil Rodinger, absolvent střední průmyslové grafické školy, později fotoreportér týdeníku a tiskové agentury a také obrazový redaktor televize Nova, který v současné době pracuje jako nezávislý fotograf. Stejně jako Adolf Zika i on se podílel na mnoha reklamních kampaních českých i světových renomovaných značek, jako například Telefonica O2, Braun, Philips, British Airways, Staropramen a Pilsner Urquell. Jeho specialitou je portrétní, reklamní a módní fotografie. Ve své volné tvorbě upřednosňuje street fotografii a cestovatelským momentkám. Své mnohaleté fotografické zkušenosti shromáždil v knize „Naučte se komponovat kreativně" a také v řadě fotografických kurzů a workshopů.

  Dalším novým kolegou v našem týmu lektorů je Vít Mádr, člen asociace profesionálních fotografů, student Lidové konzervatoři v Brně a základního i nástavbového studia na Institutu výtvarné fotografie, dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě. Jeho práce jsou vystaveny v mnoha soukromých galeriích. S jeho fotografiemi jste se mohli setkat na mnoha výstavách. Vít Mádr má mnoholeté zkušenosti s vedním fotografických kurzů a školení. Ve své profesionální tvorbě se věnuje především reklamní a produktové fotografii, ve které dominuje především food, tedy fotografie jídla a potravin, dále fotografování interiérů, exteriérů a nábytku.
 

V partě našich lektorů samozřejmě zůstávají Luděk Bouška a Martin Lukeš. Oba mají na starosti kromě fotografických kurzů technickou podporu pro návštěvníky našeho e-shopu, psaní recenzí, testování fotoaparátů a objektivů, a oba se aktivně podílejí na nových připravovaných projektech Megapixelu.

Rukama Luďka Boušky prošly snad všechny typy zrcadlovek, které jsou v současnosti na trhu. Skvěle rozumí také objektivům všech kategorií od low-end po profi kategorii. Nejraději fotografuje krajinu, sport, portrét a věnuje se také reportážní fotografii. Je výborným učitelem, který své znalosti umí posluchačům fotografických kurzů velmi dobře předat.

 

 

Lektor Martin Lukeš vystudoval obor mechanik optických přístrojů. Fotografování ho vždy bavilo a aktivně se mu začal věnovat od roku 2003 s nástupem prvních dostupných zrcadlovek. Před tím než začal Megapixel provozovat své vlastní fotografické kurzy, působil jako externí lektor v několika soukromých školách a vzdělávacích institucích. V současnosti dokončuje fotografickou konzervatoř v Hradci králové. K jeho oblíbeným fotografickým tématům patří architektura, reportáže, fotografování koncertů, extrémních sportů, krajina, portrét a věnuje se také reportážní fotografii.

Věříme, že rozšíření naší skupiny lektorů a samotné nabídky fotografických kurzů bude přínosem pro všechny, kteří se chtějí v tomto oboru něčemu přiučit, zlepšit své fotografické dovednosti a hlavně dosáhnout lepších výsledků v podobě dokonalejších fotografií.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím