Přijďte na slavnostní křest knihy Ondřeje Neffa Digitální fotografie polopatě Krátce

Přijďte na slavnostní křest knihy Ondřeje Neffa Digitální fotografie polopatě

Aleš PodneckýAktualizováno: 5. 11. 2015 v 11:17 • Rubrika: Krátce

Zveme vás 11. 11. od 16:30 do holešovické prodejny na slavnostní křest knihy Ondřeje Neffa Digitální fotografie polopatě. Kmotrem knihy je slavný dokumentární fotograf Antonín Kratochvíl. Součástí této výjimečné události je i možnost vyzkoušet si portrétní fotografii v praxi s modelkou v našem ateliéru, vezměte si tedy na akci i váš fotoaparát.

Křest se koná 11. listopadu od 16:30 do 18:30 v ateliéru holešovické prodejny. Na akci je nezbytná registrace zde.

 

PhDr. Ondřej Neff je český spisovatel science-fiction povídek a románů, novinář a vydavatel internetových deníků Neviditelný pes a Digineff. Jeho křtěná kniha je přepracovaným vydáním bestselleru Digitální fotografie polopatě, ve kterém autor představí 10 kroků, které jsou potřeba k dosažení perfektních výsledků ve fotografování. Kmotrem knihy bude celosvětově uznávaný potrétní a dokumentární fotograf Antonín Kratochvíl.

Součástí slavnostního křtu je i možnost vyzkoušet si portrétní fotografii na modelce v našem ateliéru, vezměte si tedy na akci vlastní fotoaparát. Na místě bude možné také zakoupit křtěnou knihu za zvýhodněnou cenu s podpisem autora.

 Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím