Magazín

Produktové aktuality

Přijďte v květnu na Mega týden 2! Zažijte skvělé workshopy, otestujte techniku a využijte akční nabídky

Nikola UlrichováAktualizováno: 13. 4. 2022 v 10:08 • Rubrika: Produktové aktuality

Přijďte v květnu na Mega týden 2! Zažijte skvělé workshopy, otestujte techniku a využijte akční nabídky

Týden 16. - 22. května bude MEGA! Po úspěšném Mega týdnu, který jsme uspořádali v září minulého roku jsme se rozhodli, že letos uděláme další a větší! Přijďte na Mega týden 2, rozhodně se nebudete nudit. Přečtěte si, co vás čeká.

Obsah

Užijte si u nás v Megapixelu workshopy a besedy v Praze, Brně i Ostravě. Těšit se můžete na ambasadory nejrůznějších značek, na prodejnách i během kurzů můžete otestovat techniku a navíc připravujeme exkluzivní akční nabídky pro účastníky. Sledujte naše stránky a sociální sítě, program budeme postupně doplňovat. Místa jsou ale omezená, tak se neváhejte registrovat. 


 

Přichystali jsme pro vás focení portrétů  v ateliéru i exteriéru, bikera na U-rampě, párové, produktové i interiérové focení, besedy o fotografování zvířat nebo o street fotografii. Nenechte si ujít ani focení lega (diorama), průvodce outdoorovým focením a letos najdete v programu i workshopy zaměřené na natáčení videa

Mega týden 2 bude nabitý nejen workshopy. Můžete otestovat svou vysněnou techniku před koupí a nechat si poradit například od specialistů Nikon, Canon, Sigma, Olympus, Epson, Sony, Peak Design  (i bez registrace na workshop), kteří budou mít na prodejnách během probíhajících workshopů své stánky (sledujte program). 

Tady je malá ochutnávka, na koho a co se můžete těšit!

Petr Slavík


Kouzlo hor změnilo marketingového specialistu na profesionálního fotografa. Založil projekt Trail-Busters, patřící mezi nejpopulárnější zdroje mountainbikové inspirace v Česku. Je fotografem biatlonové reprezentace.

Chci na workshop

MOCUP. SPACE


Parta nadšených kreativců, vytvářející komerční fotografie a videa, ale také vizuální komunikaci značek. Pronajímáme fotostudia v Praze a Brně. Nečekejte od nás nudné reklamní spoty. Děláme to jinak.

 


Chci na workshop

Lukáš Vrábel

Lukáš se zaměřuje především na fotografie, kde figurují lidé. Každý portrét, fashion fotka, glamour nebo foto-montáž má podle něj svoje kouzlo a jeho baví ho zas a znovu objevovat. Hledá a vytváří příběh, který má smysl.
 

Chci na workshop

 

Chci vidět celý program

Akční nabídky připravujeme


Dárky a slevy získají pouze účastníci besed a workshopů, tak neváhejte a registrujte se
 

Přečtěte si také reportáž z workshopu v rámci loňského Mega týdne, ať víte, co vás čeká. Těšíme se! 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.