Magazín

Produktové aktuality

Přinášíme další novinky, tentokrát 3 nové objektivy z dílny Sigma

Tom KalousVydáno: 17. 7. 2019 v 13:51 • Rubrika: Produktové aktuality

Přinášíme další novinky, tentokrát 3 nové objektivy z dílny Sigma

Objektivy Sigma jsou známé pro jejich výtečnou optiku, která zaručuje špičkovou obrazovou kvalitu. Další jejich výhodou je poměrně nízká cena oproti konkurenci. Sigma pokračuje v řadě Art a přináší celkem 3 novinky. Ultra širokoúhlý 14-24 mm f/2,8, následuje nejsvětelnější 35 mm f/1,2 a na konec 45 mm f/2,8. To vše pro bajonety Sony E a Panasonic/Leica L mount.

Sigma 14-24 mm f/2,8 DG HSM Art

Takto širokoúhlý objektiv je vhodný především pro focení krajiny a noční oblohy. Díky světelnosti f/2,8 budete používat nízké hodnoty ISO a zamezíte tak vzniku nežádoucího šumu na fotografiích. Díky kvalitnímu zpracování by nemělo docházet k distorzi či chromatické aberaci. Objektiv je také vhodný pro kombinaci fotoaparátů s vysokým rozlišením, kdy zachová obrazovou kvalitu i v krajích fotografie. Clona objektivu čítá 9 lamel a jeho váha se vyšplhala na 795 g.

Předobjednat

Sigma 35 mm F1.2 DG DN

Nejsvětelnější objektiv pro bajonety L a E. Využití najde v reportážích, na svatbách i v portrétech, zkrátka všude. Toto ohnisko je univerzální na jakýkoliv druh fotografie a světelnost f/1,2 z něho dělá něco nepostradatelného. Objektiv obsahuje 17 prvků všetně asferického a SLD členu. Minimální zaostřovací vzdálenost je 30 cm, váha objektivu je 1 kg a průměr filtru 82 mm.

Předobjednat

 

Sigma 45 mm F2.8 DG DN

Kompaktní rozměry objektivu nádherně doplní bezzrcadlový fotoaparát. Bude radost s ním vyrazit ven a fotit. Objektiv měří pouhých 46 mm a váží 215 g. I přes to je utěsněný proti prachu a vlhkosti. Své uplatnění si najde jak v portrétní, tak v reportážní fotografii.

Předobjednat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.