Workshop

Příprava a nastavení fotoaparátu pro svatební fotku

Pojďme si ukázat, jak se ideálně připravit na svatební den, aby vás nic nezaskočilo. Jakub Fišer (@kubajszcom) Vám také pomůže s nastavením fotoaparátu a prozradí pár tipů, jak se focení ulehčit. Poté se podíváme na práci s fotografiemi v LR a řekneme si, jak zpracovat celou svatbu během pár hodin.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny
foto: Jakub Fišer


foto: Jakub Fišer


foto: Jakub Fišer

Jakub Fišer:

 Jakub Fišer, který na sociálních sítích vystupuje jako KUbajszcom se focení věnuje zhruba od roku 2006 a dostal se s k němu díky sjezdu na horských kolech. V něm nejen závodil, ale také ho začal fotit. Od sportu  postupně zkoušel všechny možné žánry focení a v dnešní době ho nejvíce baví spojení cestování a focení. Nyní většinu své tvorby prezentuje na Instagramu. Díky této sociální síti se dostává k zajímavým zakázkám, k novým klientům a spolupracím se značkami jako je například Sony, BMW, Land Rover, Peak Design, The North Face, Zeiss a mnoho dalších. Rád Vás uvidí na svých workshopech, na kterých se věnuje marketingu, focení a editaci.


foto: Jakub Fišer

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.