Magazín

Produktové aktuality

Jaký byl workshop s fotografickými monitory BenQ a Martinem Rakem?

Tom KalousVydáno: 11. 3. 2019 v 17:33 • Rubrika: Produktové aktuality

Jaký byl workshop s fotografickými monitory BenQ a Martinem Rakem?

Post produkce, neboli úprava fotografií, je nedílnou a velice důležitou součástí samotného fotografování. Proto jsme se rozhodli uspořádat workshop s krajinářským fotografem Martinem Rakem a společností BenQ, která disponuje výkonnými fotografickými Monitory té nejvyšší kvality.

Monitory BenQ mají v naší firmě velkou oblibu a to nejen díky nízké ceně, ale hlavně kvůli vysokému výkonu a výborné kvalitě. Některé modely jsme vám již představili v článku nebo ve videorecenzi

Workshop

Zástupci společnosti BenQ přivezli fotogafické monitory řady SW, na kterých si účastníci akce vyzkoušeli úpravy fotografií v grafických programech. Technický specialista předvedl kalibraci barev a vysvětlil výhody této modelové řady, která je určená pro profesionály nebo náročné nadšence. Následovala přednáška Martina Raka, který vybral pár svých fotografií a ukázal, jak s nimi v editačních programech pracuje. Martin fotí fotoaparátem Canon 5DS R, který má rozlišení snímače téměř 51 megapixelů. Velké rozlišení potřebuje především z toho důvodu, že své fotografie tiskne na velké formáty a tudíž je pro něj důležitý každý detail. Díky monitorům BenQ s rozlišením 4K může detaily hezky vidět a ladit dle představ.

Do budoucna pro vás určitě chystáme další akce, kde si budete moci vyzkoušet i jiné monitory Benq z naší nabídky, takže nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a webové stránky, ať vám nic neunikne.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.