Magazín

Produktové aktuality

Probuďte svou kreativitu s prvním 120 Hz 4K grafickým tabletem Wacom Cintiq Pro 27

Lucie VořechováAktualizováno: 4. 10. 2022 v 8:35 • Rubrika: Produktové aktuality

Probuďte svou kreativitu s prvním 120 Hz 4K grafickým tabletem Wacom Cintiq Pro 27

Sháníte tablet pro postprodukci nebo tvorbu grafiky? Nový pen displej Wacom Cintiq Pro 27 je ideální parťák pro každého profesionálního tvůrce, který chce posunout své workflow na novou úroveň.

Obsah

Japonská společnost Wacom představila zcela nový grafický tablet, který uspokojí potřeby každého kreativce. Od špičkového 27palcového LCD panelu po možnost kalibrace a přizpůsobitelné pero Wacom Pro Pen 3 se jedná o nástroj, který ve svém oboru uplatní fotografové, kameramani, grafici a další tvůrci a umělci. 

Wacom | Megapixel

Wacom Cintiq Pro 27

Wacom Cintiq Pro 27 nabízí čistý a ostrý obraz pro detailní a přesnou práci. LCD panel prémiové třídy má pokrytí 98 % DCI-P3 a 99 % Adobe RGB s certifikací Pantone Validated a podporou HDR Gamma. Barvy jsou reprodukované v reálných tónech.

Obnovovací frekvence 120 Hz zajišťuje nulovou latenci a paralax. Nad svým dílem tak máte maximální kontrolu, ať už se jedná o statické snímky nebo pohybující se obsah.

Pro práci je důležité pohodlí a snadné ovládání. To Cintiq Pro 27 umožňuje díky osmi klávesnicím ExpressKey, na které lze nastavit oblíbené funkce, a intuitivními vícedotykovými gesty, kterými můžete ovládat pohyb po tabletu, jako je otáčení, posouvání, nebo přibližování. To vše zajišťuje efektivní a plynulou činnost bez zbytečných prodlev. 

Tablet Wacom | Megapixel

Nové vylepšené pero Pro Pen 3 můžete nakonfigurovat podle svých potřeb, aby pro vás práce s ním byla snadná a přirozená. Je možné přizpůsobit hmotnost i tloušťku rukojeti, tlačítka na peru a vyvážení. Tím docílíte takového stylu, který vám bude plně vyhovovat.

Co dál vás osloví je nové rozhraní ovládání. To nabízí mnoho nových možností nastavení jak gest ruky a pera, tak ovládacích prvků na obrazovce. 

Design tabletu byl navržený tak, aby k němu bylo možné připevnit například smartphone, video světlo nebo jiný potřebný nástroj pomocí čtyř 1/4" závitů. Pracovní prostor si lze také přizpůsobit díky prodlužovacímu stolku, jenž vám zajistí více místa pro klávesnici, referenční knihy nebo jiné pomůcky pro efektivnější práci. 

V neposlední řadě také využijete stojánek Wacom Pen Tray, který je ideálním řešením pro uložení rukojetí, náhradních hrotů a abyste měli své Wacom Pro Pen 3 vždy po ruce.

Chci Cintiq Pro 27

Grafický tablet | Megapixel

Parametry Cintiq Pro 27

  • Rozměry v mm: 379 x 638 x 31
  • Hmotnost: 7 200 g
  • Rozlišení displeje: 3840 × 2160 px (4K UHD)
  • Počet úrovní přítlaku: 8 192
  • Rozlišení snímací vrstvy: 5 080 lpi

V balení naleznete Wacom Pro Pen 3, držák pera s 10 hroty, USB-C kabel (1,8 m), USB A kabel (1,8 m), PVC-free HDMI kabel (1,8 m), PVC-free Mini DisplayPort na DisplayPort kabel, PVC-free AC adaptér a napájecí kabel (1 m).

Chci Cintiq Pro 27

Wacom Experience Centrum

Chcete si tablet před koupí vyzkoušet? Navštivte naše Wacom Experience Centrum v pražské prodejně Megapixel a vyzkoušejte si všechny varianty tabletů od základních verzí až po profesionální. 

Potřebujete dát váš tablet Wacom do servisu? 

V případě, že budete potřebovat dát váš grafický tablet Wacom do servisu, vám po dobu opravy půjčíme náhradní, a to zcela zdarma! Můžete tak dál pracovat bez omezení.

Vybavte si studio novými tablety!

Pomůžeme vám i vaší firmě s výběrem vhodných grafických tabletů a příslušenství k nim. Podívejte se, jaké další výhody pro vás máme přichystané.

Stále váháte? Podívejte se, jak používá grafický tablet Eliška Podzimková, která se řadí mezi nejzajímavější ilustrátory a animátory, nebo se inspirujte Stanislavem Peterou, jehož práce byla publikovaná v časopisech, jako jsou Harper's Bazaar, Elle nebo Marianne

Komunita Wacom | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.