Proč využít ateliéru v Megapixelu

Důvodů je skutečně celá řada. Mezi ty nejdůležitější ale patří profi vybavení, profesionální a zároveň příjemný přístup personálu a krásné prostředí plné fotografické techniky a fotek. V takovém ateliéru nejde udělat špatná fotka.

 • Profi světla Fomei 500W - K dispozici budete mít 4x profi světla Fomei s výkonem 500 W. Celkem tedy 2000W světelného výkonu pro vaše potřeby

 • U nás bez stativu - Stativy? A k čemu? Všechna záblesková světla u nás drží závěsný stropní pantofrafický systém. Je libo světlo více doprava nebo dolů? Samozřejmě hned to bude...

 • Nastavte si hodnoty blesku dálkově - Chodit k jednotlivým bleskům a nastavovat jejich výkon je již retro. U nás si nastavíte pomocí iPadu nebo iPhonu výkon světel pomocí aplikace aniž byste se museli vzdálit od místa kde stojíte. Jsme prostě moderní.

 • Je libo Softbox nebo raději komínek? - Součástí pronájmu ateliéru získáte nejen profi světla ale také velmi širokou nabídku příslušenství pro rozptýlení nebo směrování světla. Samozřejmostí jsou u nás softboxy, octaboxy, komínky, voštiny, klapky, různé druhy reflektorů mezi kterými nechybí velmi oblíbený portrétový Beauty Dish.

 • 5 Odpalovačů pro vaše využití - Nemusí mít strach, že pokud vás přijde více fotografů budete si muset půjčovat odpalovač. Máme jich skutečně dost pro všechny, takže fronty jako v supermarketu u nás nečekejte.

 • Spusťte si 3 druhy pozadí - dálkově - Ani pozadí u nás nemusíte rolovat manuálně. součástí pronájmu je dálkové ovládání na kterém budete ovládat všechny 3 druhy pozadí - černé, šedé a bílé.

 • S asistencí nebo bez - Pokud jste v ateliéru jako doma a jen vám chybí prostory asi našeho asistenta nevyužijete, avšak pokud s focením v ateliéru nemáte dostatek zkušeností pronajmeme vám ateliér včetně našeho asistenta, který vám pomůže nejen s nastavením světel ale také poradí s případnou kompozicí.

 • Otevřeno 6 dní v týdnu - Ateliér si můžete pronajmout vždy v pracovní dobu našich prodejen.

 • Skvělý i pro produkty - Nemáte kde fotit produkty pro váš eshop nebo jste dostali narychlo zakázku a chybí vám ateliér? Máme pro vás trvalá světla, fotostan i fotostůl na focení produktů. U nás prostě seženete vše...

   

  Máte zájem o pronájem ateliéru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám!