Magazín

Blog

Vánoční nakupování v Megapixelu od A do Z

Andrea BarányiováAktualizováno: 5. 12. 2023 v 16:14 • Rubrika: Blog

Vánoční nakupování v Megapixelu od A do Z

Protože chápeme, že vánoční nákupy se mohou protáhnout, protáhli jsme i otevírací dobu! V prodloužené době u nás můžete nakoupit na prodejnách v Praze, Brně i Ostravě. Pokud budete dárky nakupovat online, stihněte to do 20. 12. – zaručujeme, že takto je budete mít pod stromečkem včas. A pokud s výběrem potřebujete pomoci, inspirujte se našimi tipy!

Obsah

Pojďte si letos Vánoce užít jako svátky klidu a pohody a nenechte se unést zbytečným stresem. Jedním z obvyklých stresových spouštěčů bývá výběr a nákup dárků pro naše blízké. Nenechávejte letos situaci na poslední chvíli, pořiďte vše v klidu a včas. A pokud to přece jen nestihnete, nezoufejte. Na kamenných prodejnách vás rádi přivítáme i na Štědrý den ráno a pomůžeme vám svátky zachránit last minute.

Vánoční otevírací doba

Do svátků pro vás budeme mít v prosinci otevřeno od 10 do 19 hodin ve všední dny, v soboty od 10 do 15 hodin a neděle od 10 do 13 hodin. 

Vánoční otevírací doba Praha | Brno | Ostrava

23. 12. 10:00–15:00

24. 12.   9:00–12:00

25. 12. – zavřeno

26. 12.  – zavřeno


Přijďte si k nám udělat příjemnou návštěvu. V klidu si vyberte v prostorných designových prodejnách, nechte si poradit od odborníků, vyzkoušejte si, co potřebujete. A vychutnejte si k tomu třeba kávu, kterou vám rádi přichystáme. Pokud si za námi budete dělat výlet z větší dálky, určitě oceníte parkování zdarma.

Nákup na e-shopu a doručení do Vánoc

 

Pokud plánujete dárky pořídit na e-shopu, objednejte je do 20. 12. do 16 hodin – při objednávce zboží skladem k vám dorazí včas.

Co když se Ježíšek netrefí?

Bojíte se, že se s dárkem netrefíte do černého? Žádný strach, pokud se Ježíšek náhodou splete, můžete zboží do 15. ledna vyměnit. 

Potřebujete s výběrem poradit? Inspirujte se našimi tipy!

Sázkou na jistotu jsou dárkové poukazy. Obdarovaný si vybere, po čem jeho srdce nejvíc touží, a dárce má jistotu, že potěšil. Darujte peněžní poukázku nebo třeba poukaz na fotografický kurz. Mrkněte se na našeho průvodce poukazy a prohlédněte si i nově vypsané kurzy.  

Pokud víte, čemu se váš blízký nadšenec do techniky věnuje nejraději, máte výběr snazší. Inspirujte se našimi tipy na dárky pro fotografy (a nemějte strach, myslíme na různé cenové relace):

Tipy na dárky pro fotografy

Pokud víte, že váš blízký raději točí, možná vám přijde vhod některý z následujících nápadů:

Tipy na dárky pro videotvůrce

Udělejte si radost a využijte zimní kampaně či adventní kalendář

Není nad to dostat k nákupu i spoustu dárků, využít výhodných nabídek zimní kampaně nebo si počkat na skvělou akci v našem adventním kalendáři.


Přejeme vám krásné prožití svátků!


 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.