Fotografický kurz

Profesionální portrét - přijďte se vyfotit

Chcete si užít fotografování v profesionálně vybaveném ateliéru a ještě si odnést zarámovanou velkoformátovou fotografii vytištěnou na špičkovém papíře? Vyfotíme vás naprosto profesionálně, přesně podle vašeho přání a klidně i s rodinou. Použijeme tu nejlepší techniku, jaká je v dnešní době k mání. Společně vybereme ten nejlepší snímek a po úpravě v počítači si domů odnesete kromě luxusního fotografického obrazu také naprosto neopakovatelný a jedinečný zážitek.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Registrace:

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici jen omezený počet termínů, je možnost registrace omezena pouze do 31.3.2014. Registrovat se tedy můžete pouze do zmíněného data na termíny, které jsou uvedeny výše. Další termíny již bohužel pravděpodobně nebude možné vyhlásit.

Co vás čeká:

  • fotografování v profesionálně vybaveném atelieru
  • vizážistka a profi líčení 
  • zkušený fotograf
  • výběr nejlepších snímků
  • asistence při úpravách v počítači
  • asistence při tisku a adjustaci


Cíl kurzu:

Cílem tohoto zážitkového fotografování je umožnit vám nejen skvělý a neopakovatelný zážitek, ale také poskytnout komplexní fotografické služby té nejvyšší úrovně a nechat vás nahlédnout pod ruce zkušených profesionálů. Užijete si focení v roli modelu ať už sami, nebo s vašimi blízkými. Ukážeme vám, co všechno je zapotřebí pro vytvoření luxusního fotografického portrétu, který si odnesete s sebou v podobě špičkového výtisku ve formátu A3 adjustovaného do kvalitního rámu. Projdete s námi tedy celým procesem od příprav na fotografování, přes samotné focení a úpravy v počítači, až po tisk a adjustaci. 

Fotografování bude probíhat v atelieru umístěném v patře naší prodejny v pražských Holešovicích.


Pro koho je kurz vhodný:

Zážitkové fotografování portrétu je vhodný jak pro jednotlivce, tak malé skupinky (páry, rodina, přátelé), kteří si chtějí užít profesionálního fotografování se vším všudy, co k tomu patří. Pro ty, kteří se zajímají i o to, co se děje po focení a jak vlastně vzniká profesionální portrét.

Máte zájem o pronájem atelieru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám.


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Luděk Bouška

Reaguje na (1) | Dobrý den, samozřejmě ano, Nikon D5100 je vynikající přístroj. Alespoň uvidíte, co od něj můžete v ateliéru očekávat.

2

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 8. 12. 2015 |Reagovat

VJ

Dobrý den,

zaujala mne Vaše nabídka k pronájmu atelieru. Nejsem žádný profesionál, vlastním "pouze" NIKON 5100, ale plánuji koupit jednu z Vaších nabízených atelierových sad (osvětlení, softbox atd...). Zajímalo by mně, jak by vypadaly fotografie pořízené tímto způsobem a s danou technikou. S osvětlovací technikou nemám zatím zkušenosti vůbec žádné, takže pokud by to šlo, rád bych případný pronájem s asistentem využil i jako takový rychlokurz alespon co se týče zapojení světel apod. Nedokážu odhadnout jak dlouho by mělo takové focení "zkoušení" trvat, ale předpokládal bych cca 2 hod. "Modelku" bych si přivezl, příp. i vizážistku. Rád bych se tímto zeptal na Váš názor a jestli má vůbec smysl s takovým fotoaparátem něco takového podstupovat. Vím, že to není žádný "zázrak", nicméně pár "dobrých" fotek jsem myslím udělal.

Předem děkuji za odpověd.

S pozdravem,

Vladimír Janů

1

Vladimír Janů, 7. 12. 2015 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.