Pronájem ateliéru Praha

Využijte plně vybaveného ateliéru, který je součástí pražské prodejny Megapixel. Pronajměte si studio pro váš příští projekt za bezkonkurenční cenu!

Láká vás fotografování v profi ateliéru? Vždy jste si chtěli zkusit práci se světlem, velkými softboxy a modelkou? Tuto lákavou představu si u nás můžete splnit. Za velice výhodných podmínek vám pronajmeme profesionálně vybavený ateliér. Náš ateliér je vybaven nejmodernější světelnou technikou Fomei, která vám pomůže k profesionálním snímkům.

Pronájem profesionálně vybaveného ateliéru

Ateliér je umístěn přímo v prostorách prodejny Megapixel, v prvním patře. Je uzavíratelný a je možné jej zatemnit. K dispozici máte celkem 4 záblesková světla Fomei Digital PRO X 500 vybavená softboxem 90x120 cm, dále je k dispozici Fomei Grand Box 120cm silver EXL, dva strip boxy 30x180 cm, komínek, reflektory, Beauty Dish, voštiny, klapky, prosvětlovací fotostůl. Je samozřejmě možno zapůjčit i jakékoliv další ateliérové vybavení, které máme na skladě. Výkon světel můžete ovládat i bezdrátově z PC, iPhonu a nebo iPadu. Využít můžete až 5 dálkových bezdrátových WiFi odpalovačů.

Vybrat si můžete bílé, černé a nebo šedé papírové pozadí, které můžete dálkově ovládat a také v případě potřeby posouvat do stran.

Ateliér si můžete pronajmout jak samostatně, tak s naším asistentem, který vám pomůže jak s ovládáním světel, tak s nastavením celého ateliéru. Samozřejmě vám bude k dispozici i zasvěcenou radou.

Termíny si můžete předem zarezervovat na níže uvedeném kontaktu.

Ceník

  • pronájem ateliéru 499 Kč/hod.
  • pronájem ateliéru s asistentem 999 Kč/hod.

Splňte si svůj sen

Vyzkoušejte pronájem ateliéru na jak dlouho budete chtít. Můžete sebou vzít modelku, nebo kamarádku, která vám bude pózovat, případně své děti či klidně celou rodinu. Za profesionální snímky to určitě stojí. Splňte si svůj sen a přijďte si zafotit do Megapixelu.

Pokud s fotografováním v ateliéru ještě nemáte zkušenosti a chtěli byste se to naučit, rádi vám v tomto ohledu pomůžeme. Můžete si vybrat některý z fotografických kurzů z naší nabídky. 

Doporučujeme zejména tyto kurzy:

Užijte si fotografování v Megapixelu!

Objednávkový formulář

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my vám zašleme veškeré potřebné informace k rychlému vyřízení objednávky.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.