Půjčovna fototechniky

V naší půjčovně foto a video techniky naleznete nejmodernější digitální bezzrcadlovky, objektivy, drony DJI, ateliérové vybavení či grafický tablet. Techniku si můžete rezervovat on-line na libovolně dlouhou dobu a vyzvednout na jakékoliv prodejně. Nebo můžete využít službu Vyzkoušejte před koupí.

Vyzkoušejte před koupí­

Prověřte vybranou techniku, než do ní investujete. A výhodně. Za půjčení na tři dny zaplatíte jako za jeden, v případě koupě neplatíte nic.

Sleva až 30 % pro členy Mega programu

Registrace do Mega zákaznického programu vás nic nestojí a výhody můžete čerpat ihned. Techniku si půjčíte o 30 % levněji.

TOP modely v nabídce

Mezi produkty k zapůjčení najdete i nejšpičkovější modely v kategorii. Nabídku navíc stále doplňujeme.

Testování techniky nyní ještě výhodněji

Pokud uvažujete o koupi produktu, ale nejste si jistí, že vám sedne, máme pro vás nabídku Try before buy. V rámci ní si můžete půjčit produkt, který vás zajímá, až na tři dny za cenu jednoho. Pokud si navíc techniku po zapůjčení koupíte, odečteme vám půjčovné z její ceny.

Nyní ve spolupráci se společností Canon máte navíc možnost čerpat ještě výhodnější podmínky a půjčit si libovolné tělo a až tři objektivy této značky, které jsou v půjčovně dostupné, za cenu 500 Kč až na tři dny. I tady platí, že vám půjčovné bude odečteno z ceny produktu, pokud se rozhodnete pro koupi. Akce platí pro jednu výpůjčku, přečtěte si více v samostatném článku.

Pokračovat

FAQ půjčovny

Vybrat dle parametrů

Zpět

Objektiv podle fotoaparátu Rozbalit vše Sbalit Objektiv podle fotoaparátu

Řazení