Magazín

Produktové aktuality

Restartujte svoji tvorbu s novou technikou. Ke každému výkupu 1 000 Kč a jako bonus zvýšíme až o 20 % výkupní cenu při nákupu nového foťáku

Tom KalousAktualizováno: předevčírem v 10:55 • Rubrika: Produktové aktuality

Restartujte svoji tvorbu s novou technikou. Ke každému výkupu 1 000 Kč a jako bonus zvýšíme až o 20 % výkupní cenu při nákupu nového foťáku

Už není na co čekat, neomezujte se ve svém kreativním dobrodružství a foťte bez kompromisů. Nechcete ztrácet čas a starosti s prodejem po vlastní ose? My vám to usnadníme a pomůžeme s výkupem staré techniky a nákupem nové.

Princip akce

Ke každému výkupu v našem bazaru vám dáme 1 000 Kč na nákup libovolného nového fotoaparátu nad 15 000 Kč značek Canon, Nikon, Sony, Panasonic a Fujifilm. K výkupní částce přidáme navíc až 20 % bonus z výkupní ceny.

Jak na to? Pomocí naší výkupní kalkulačky zadejte výkup vašeho starého fotoaparátu a potvrďte. My zařídíme, aby se k nám technika dostala. Využít můžete svoz přes přepravní společnost PPL nebo nám svoji techniku pošlete přes Zásilkovnu a náklady vždy uhradíme my. Následně techniku zkontrolujeme, vyzkoušíme a pokud bude funkční, potvrdíme vám výkupní částku, výkup dokončíme a výkupní částku přidáme na vaše konto Megapixel.

Konto Megapixel najdete pod svým přihlášením na stránkách Megapixel. Pokud účet nemáte, výkupem se automaticky založí. Následně emailem obdržíte slevový kód ve výši 1 000 Kč na nákup nového fotoaparátu.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Vykoupit

Chci nový foťák

Bonus až 20 %

Cena nové techniky ovlivní výši výkupního bonusu. Bonusová částka se tedy vypočítá z výkupní ceny fotoaparátu, který přinesete a její % výše je dána dle ceny fotoaparátu, který si koupíte. Výše % se vztahuje pouze na cenu za tělo, ne celý kit!!

  Hodnota nového fotoaparátu Bonus k výkupu
  15 - 30 000 Kč 5 % + 1 000 Kč
  30 - 50 000 Kč 10 % + 1 000 Kč
  50 - 70 000 Kč 15 % + 1 000 Kč
  70 000 Kč a více 20 % + 1 000 Kč

Po vložení nového fotoaparátu do nákupního košíku v kroku Doprava a platba zaškrtnete pole Využít peníze z Konta Megapixel, kde se vám automaticky připočítá váš % bonus k výkupní částce a zobrazí se vám částka, kterou zbývá doplatit.

Chci nový foťák

Podmínky

 • Do výkupu nám přineste/pošlete jakýkoliv FUNKČNÍ fotoaparát.
 • Bonus 1 000 Kč na nákup nového fotoaparátu + minimální bonus 5 % obdržíte ke každému výkupu.
 • Minimální hodnota nového fotoaparátu musí být vyšší než 15 000 Kč, aby bylo možné čerpat 1 000 Kč bonus.
 • Bonus až 20 % se vztahuje pouze na fotoaparáty značek Canon, Nikon, Sony, Panasonic a Fujifilm.
 • Výměnu starého za nový uskutečněte v období od 26. 4. do 31. 5. 2021.

Splátky s 0% úrokem

Jako další bonus jsme zařídili možnost nákupu nové techniky na splátky bez navýšení! Tato možnost se vztahuje pouze na nákup těla nebo zvýhodněné sady. Splátky s 0% úrokem je možné využít pouze ve spojení s výkupem a nákupem nového fotoaparátu.

Jedná se o program Splátky bez navýšení (produkt D10N):

 • platba v hotovosti 0 %
 • splátka ve výši 10 % z ceny zboží
 • splátky 10 měsíců
 • RPSN 0 %
 • navýšení 0 %
 • minimální výše úvěru 3 000 Kč
 • maximální výše úvěru 50 000 Kč
 • při schvalování splátek bez navýšení se zároveň schvaluje revolvingový úvěr (Home Credit karta), který není nutno čerpat

Jak to funguje?

Splátkový prodej u nás řešíme přes společnost HomeCredit. Nákup na splátky s nulovým navýšením znamená, že si koupíte zboží a během 10 splátek za něj zaplatíte tu cenu, která je uvedena v obchodě. Nepřeplatíte tedy navíc ani korunu!

Jednoduše to znamená, že při nákupu neplatíte nic. Vyberete si zboží, které chcete, sepíšete smlouvu a zboží si odnesete domů. Splácet začnete až následující měsíc. Pokud máte zájem o bezúročné splátky, kontaktujte nás na emailu: nulovefinancovani@megapixel.cz.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.