Magazín

Produktové aktuality

Restartujte svoji tvorbu s novou technikou VOL. 2! U každého výkupu zvýšíme až o 15 % výkupní cenu při nákupu nového foťáku či objektivu

Tom KalousAktualizováno: 29. 9. 2021 v 10:26 • Rubrika: Produktové aktuality

Restartujte svoji tvorbu s novou technikou VOL. 2! U každého výkupu zvýšíme až o 15 % výkupní cenu při nákupu nového foťáku či objektivu

Spouštíme druhé kolo velmi populární akce Restart a nově přidáváme výkupní bonus i k objektivům! Už není na co čekat. Neomezujte se ve svém kreativním dobrodružství a foťte bez kompromisů s novou technikou za výhodné ceny.

Obsah

Princip akce

Ke každému výkupu v našem bazaru vám přidáme bonus až 15 % k výkupní ceně na nákup libovolného nového fotoaparátu nebo objektivu značek Canon, Nikon, Panasonic, Fujifilm a Olympus.

Jak na to? Pomocí naší výkupní kalkulačky zadejte výkup vašeho starého fotoaparátu nebo objektivu a potvrďte. My zařídíme, aby se k nám technika dostala. Využít můžete svoz přes přepravní společnost PPL nebo nám svoji techniku pošlete přes Zásilkovnu a náklady vždy uhradíme my. Následně techniku zkontrolujeme, vyzkoušíme a pokud bude funkční, potvrdíme vám výkupní částku, výkup dokončíme a částku přidáme na vaše konto Megapixel.

Konto Megapixel najdete pod svým přihlášením na stránkách Megapixel. Pokud účet nemáte, výkupem se automaticky založí.


Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Výkup techniky

Canon EOS 6D | Megapixel

CHCI NOVOU TECHNIKU

Bonus až 15 %

Cena nové techniky ovlivní výši výkupního bonusu. Bonusová částka se tedy vypočítá z výkupní ceny fotoaparátu nebo objektivu, který přinesete a její % výše je dána dle ceny fotoaparátu, který si koupíte. Výše % se vztahuje pouze na cenu za tělo fotoaparátu, ne na celý kit!!

 

  Hodnota nového fotoaparátu / objektivu Bonus k výkupu
  0 - 20 000 Kč 5 % 
  20 - 50 000 Kč 10 %
  50 000 Kč a více 15 %

Po vložení nového fotoaparátu či objektivu do nákupního košíku v kroku Doprava a platba zaškrtnete pole Využít peníze z Konta Megapixel, kde se vám automaticky připočítá váš % bonus k výkupní částce a zobrazí se vám částka, kterou zbývá doplatit.

CHCI NOVOU TECHNIKU

Podmínky

  • Do výkupu nám přineste/pošlete jakýkoliv FUNKČNÍ fotoaparát nebo objektiv.
  • Bonus až 15 % se vztahuje pouze na fotoaparáty a objektivy značek Canon, Nikon, Panasonic, Fujifilm a Olympus.
  • Výměnu staré techniky za novou uskutečněte v období od 1.9. do 30. 9. 2021.

 

Objektiv značky Canon | Megapixel

Objektiv Canon | Megapixel

Nejste si jistí? Využijte naši půjčovnu

Nabízíme spoustu novinek, které si můžete na několik dní půjčit za pár korun. Tímto způsobem si vše pořádně a v klidu vyzkoušíte, než se rozhodnete pro nákup.

Sdílet na


Komentáře k článku

e

hello, how can i solve this problem with this page showing? eyeg

1

eyeporce, 18. 9. 2021 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.