Magazín

Produktové aktuality

Ještě kvalitnější zvuk s novým mikrofonem RODE VideoMic GO II

Martin ČiháčekAktualizováno: 7. 12. 2022 v 12:27 • Rubrika: Produktové aktuality

Ještě kvalitnější zvuk s novým mikrofonem RODE VideoMic GO II

Objevte novou verzi oblíbeného mikrofonu RODE VideoMic GO. Druhá generace úspěšného a všestranného směrového mikrofonu teď ještě v lepším podání. V novém designu, lepší konstrukci a také s čistější kvalitou snímání zvuku. To je RODE VideoMic GO II.

Obsah

Nové tělo, nové možnosti

První generaci VideoMic GO znají skoro všichni video tvůrci, kteří potřebovali snímat zvuk přímo z kamery a hledali poměrově nejlepší variantu. Právě proto je předešlá verze jedním z nejprodávanějších směrových mikrofonů vůbec. Právě díky takovému úspěchu nyní přichází verze II, která jde s dnešním trendem a nabízí nám širší možnosti snímání zvuku. Konstrukce mikrofonu dostala pevnější provedení, navíc je mikrofon usazený na novém odpruženém držáku SM8-R, který nám zároveň nabízí možnost uchycení kabelu pro přehlednější použití. Součástí je také pěnová ochrana. Pro ochranu proti větru lze dokoupit nový WS12.

Chci RODE VideoMic GO II

Univerzální pro všechny tvůrce

Nový VideoMic GO II přináší kromě 3,5 mm TRS výstupu také nově přidaný výstup pro USB-C. Tím se stává naprosto univerzální senzací. Mikrofon je kompatibilní s RODE Connect softwarem pro streamování a podcasty. Kromě tedy již zaběhlého a osvědčeného použití s kamerou nebo fotoaparátem můžeme nyní GO II využívat také s PC, mobilním telefonem nebo tabletem. Při použití USB režimu lze do 3,5 mm jacku připojit sluchátka pro lepší kontrolu při snímání a přehrávání. USB-C výstup má certifikaci pro přímé použití s iOS a Android zařízeními a originálním kabelem RODE SC22

Chci RODE VideoMic GO II

VideoMic GO II je vhodným a spolehlivým parťákem pro filmaře a vlogování. Zároveň je ideální pro nahrávání zvuků, voiceoverů, skvěle slouží při podcastech a nabídne nám mnohem více. 

Klíčové vlastnosti

  • lehký směrový mikrofon - superkardioda
  • 3,5mm TRS výstup pro použití s fotoaparátem a kamerou
  • digitální výstup USB-C pro použití se zařízeními iPhone, iPad, Android, Mac a PC
  • 3,5mm TRS výstup lze při USB modu použít jako sluchátkový výstup pro monitoring signalu a playback
  • požadované napětí: 2 - 5V při 3,5mm TRS, 5V při USB
  • bitová hloubka: 24-bit / 48kHz
  • kompatibilní se softwarem RØDE Connect
  • obsah balení: mikrofon, odpružený držák SM8-R, TRS-TRS kabel, pěnová protivětrná ochrana

Chci RODE VideoMic GO II

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.