Rok s Megapixelem 2016

Zapojte se s námi do již 3. ročníku fotografické soutěže o nejlepšího fotografa roku 2016. I letos jsme si pro vás připravili 12 soutěžních kol, spoustu tematických článků v Magazínu a celou řadu zajímavých besed s profesionálními fotografy. Chybět nebudou ani fotografické kurzy, vzdělávací workshopy a samozřejmě hodně zábavy.

S námi muže být fotografem každý. Tak zní jedno z hesel Megapixelu. Být dobrým fotografem neznamená jen vlastnit příslušnou techniku. Důležité je u fotografií přemýšlet, být kreativní, přijímat nové výzvy a umět se dívat na svět očima fotografa. A to jsou přesně důvody, proč vznikl vzdělávací projekt Rok s Megapixelem, který vám v tom má pomoci.

Během dvanácti měsíčních kol, se budete muset poprat i s žánry, které vám nejsou blízké, nebo jste je dokonce ani nikdy nefotili. Na této cestě vám budeme celou dobu průvodcem. Oporou vám budou články na dané téma v našem Magazínu, besedy s garanty jednotlivých kol a samozřejmě také fotografické kurzy a workshopy. Na těch vám poradíme jak na to. A romě cenných zkušeností můžete získat také jednu z mnoha hodnotných cen.

Fotografická soutěž bude rozdělena do 12 měsíčních kol a po jejich uplynutí bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf Galerie Megapixel za rok 2016. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kol.

Co můžete vyhrát?

Co můžete vyhrát?

Zobrazit více podrobností

Články k aktuálnímu tématu

Články k aktuálnímu tématu

Všechny články