Magazín

Produktové aktuality

Rozdáváme batoh Peak Design ke všem fotoaparátům Nikon Z!

Tom KalousVydáno: 10. 1. 2020 v 14:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Rozdáváme batoh Peak Design ke všem fotoaparátům Nikon Z!

Pořiďte si některý z fotoaparátů Nikon Z50, Nikon Z6 nebo Z7, ke kterým nyní dostanete batoh Peak Design Everyday Backpack 20L v2 jako dárek! Akce je časově omezená, tak neváhejte.

Obsah

Akce platí do 15. 1. 2020!

Peak Design Everyday Backpack v2

Hned po představení první verze se stal nejoblíbenějším fotografickým batohem. A to díky svému zajímavému designu, kvalitnímu zpracování a především promyšlenému systému ukládání foto techniky. Druhá generace je ještě o chlup lepší. Nabízí estetická vylepšení - čistší švy a zaoblenější tvary. V batohu naleznete více vnitřních kapes v horní a boční části, pro přehlednější uspořádání věcí. Kvůli větší odolnosti byly přidány UltraZip zipy. Vnější tkanina je na této verzi vyrobena z recyklovaných materiálů. Vylepšení se dočkaly také ramenní popruhy, které jsou při nošení batohu pohodlnější.

Chcete přejít ze zrcadlovky na bezzrcadlovku? Prodejte nám váš starý foťák a dostanete 5% bonus na nákup nového Nikonu Z!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Vykoupit

Nikon Z50

Ideální pro náročné začátečníky i pokročilé nadšence. S tímto fotoaparátem zaznamenáte dění kolem sebe jak fotografií, tak videem a budete náramně překvapeni výslednou kvalitou. Fotoaparát má jednoduché a intuitivní ovládání, takže se s ním rychle skamarádíte. Podívejte se, co si o něm myslí fotograf a šéfredaktor naší Galerie Martin Lukeš a video maker Ondra Mašek.

Nikon Z6 a Nikon Z7

Oba fotoaparáty disponují stabilizovaným snímačem, mají precizní a rychlé ostření, které bylo s poslední aktualizací firmware vylepšeno a funguje přesněji i ostření na lidské oko, kdy si fotoaparát sám oko vyhledá a zaostří na něj. Na obou fotoaparátech naleznete výklopný dotykový displej, díky kterému budete fotoaparát ovládat snadněji a rychleji. Video můžete natáčet v rozlišení až 4K ve 30 snímcích za sekundu, ve FullHD pak 100 snímků za sekundu pro čtyřnásobné zpomalení.

Rozdíly mezi modely Z7 a Z6

  Nikon Z7 Nikon Z6
Rozlišení 45,7 Mpx 24,5 Mpx
Rozash citlivosti ISO 64 - 25 600 ISO 100 - 51 200
Rychlost sériového snímání 9 sn./s 12 sn./s
Počet zaostřovacích bodů 493 273
Podrobná recenze 

Nikon Z7

Nikon Z6

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.